30.05.2016, 13:40

У рівнян є останній шанс потрапити на концерт гурту "Время и Стекло"

Залишилося менше сотні квитків на концерт гурту "Время и Стекло" у Рівному. не прогавте свій шанс отримати незабутні враження та позитивні емоції!

Гурт, який обожнюють мільйони, гурт, який з нетерпінням чекають в кожному місті. «Время и Стекло» - це нове явище в сучасній музиці! За 5 років існування проекту група зайняла позицію флагмана молодіжної поп-культури, а Позитив і Надя стали улюбленцями молоді. Тож не зволікайте, а вже зараз замовляйте квитки на концерт «Время и Стекло» в улюбленому Текстильнику.

Наприкінці травня у Рівному виступить гурт «Время и стекло» [+Відео]

Довідки за тел: 0987033709

Довгоочікуваний і розривний концерт подарує незабутні враження всім, хто купить квитки на «Время и Стекло. Група підготувала приголомшливе танцювально-вокальне супер-шоу для всієї родини! Нарешті вся Україна побачить і почує своїх улюбленців Позитива і Надю в повноформатному шоу, а ті, хто познайомиться з групою вперше, - полюблять «Время и Стекло» назавжди! Супер-хіти, балади про кохання, нові танцювальні постановки в супроводі балету «Flow Masters» і море Позитиву та Надії на майбутнє - все це і є інгредієнти «Время и Стекло»! Приходьте на концерт в рамках туру «505» і заберіть з собою 505000 посмішок!

ЗАМОВЛЯЙТЕ КВИТКИ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗА ТЕЛЕФОНОМ - 0987033709

Щасливе Рівне