30.05.2016, 12:20

Головний редактор ОГО на Шустер LIVE - про звільнення Надії Савченко

Віталій Голубєв

Головний редактор Видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв разом із колегами-редакторами та журналістами ЗМІ з усієї України взяв участь у зйомках чергового випуску ток-шоу "Шустер LIVE" на каналі 3s.tv 27 травня.
100 журналістів зі всієї України зібралися в студії Шустер LIVE 27 травня, щоб поговорити з політиками про звільнення Надії Савченко та корупцію на всіх рівнях.

Ірина Геращенко, перший заступник Голови Верховної Ради України, в прямому ефірі Шустер LIVE назвала головні чинники звільнення Надії Савченко:
- Надзвичайно важливим є той факт, що Україні, в першу чергу українському керівництву, нашому дипломатичному корпусу, Президенту і всім українцям, які брали участь в акціях протесту, вдалося посилити тиск на Російську Федерацію. Дуже важливу роль зіграла сама Надія своєю мужністю, принциповою позицією. І її родина, тому що мама і сестра боролися за неї як дві левиці.

Що заважає українцям займатися бізнесом (опитування, інфографіка)

Сергій Лойко, письменник та журналіст, в прямому ефірі Шустер LIVE розповів про причини звільнення Надії Савченко:
- Продовжуючи тримати Надію Савченко в тюрмі, Володимир Путін все більше та більше опинявся у власному цугцванзі, ситуації, коли кожен наступний крок погіршує ситуацію. Так, Савченко була випущена через санкції, але мова йшла не про ті санкції, які досі були прийняти, а майбутніх санкціях. Був список Магнітського і готувався список Савченко і в нього вже входили перші особи російської держави.

На весіллі відомої рівнянки замість рушника був піджак мера Дніпра (+ФОТО)

Олексій Мочанов, волонтер і блогер, прокоментував медійну складову повернення Надії Савченко:
- Якщо дивитися на ситуацію з російської сторони, то Путін здобув маленьку перемогу: виміняв одну військову людину на двох. Він створив Петру Порошенко і багатьом політикам, які вистроювалися в чергу за посвідченням учасника визволення Савченко, дуже багато проблем. І та ступінь недовіри, яку відчуває зараз нинішня влада по відношенню до Надії, як раз демонструє той факт, що ніхто не показав прес-конференцію. Надя людина неочікувана, непідконтрольна і не зрозуміло, що вона могла б сказати. І головне питання зараз не занурювати Надю обличчям в це море лайна української політики, а після двох років у російській в’язниці, дати відпочити і привести себе до ладу.

До дискусії долучились і журналісти. Зокрема, головний редактор Видавничого дому "ОГО" Віталій Голубєв висловив власне бачення впливу звільнення Надії Савченко на українське політичне життя.

Шустер LIVE про звільнення Савченко: виступ Віталія Голубєва [ВІДЕО]

Дивитись відео - за цим
посиланням