Модні тренди серед рівненських випускників 2016
Потроху відходить на задній план любов випускниць до синіх та бірюзово-м'ятних суконь – на святі їх було значно менше, ніж у попередні роки.
Головні кольори 2016 року, а саме пастельні Рожевий Кварц та блакитний Сереніті, явно не у фаворі серед рівненських школярок. Лише деінде можна було помітити сукні ніжних відтінків - більшість цьогорічних випускниць обирали собі вбрання або яскравих "вогняних" барв, або ж темних та більш стриманих кольорів.
ФОТО - Як у Рівному святкували Випускний 2016
У 2016 році, за китайським гороскопом, домінує вогняна стихія і щасливим кольором став червоний. Можливо, саме тому найбільш помітними на святі стали сукні різних відтінків червоного...
ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ про вбрання рівненських випускників у 2016 році

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ про вбрання рівненських випускників у 2016 році

модні тренди, випуск 2016, випускники Рівного, Випускник 2016, життя
Чи можна заморожувати сир і як правильно це робити: поради для збереження смаку й свіжості

Якщо у вас вдома накопичилось більше сиру, ніж ви встигаєте спожити, варто замислитися над способами його зберігання.
переглядів: 354
Коли святкуватимуть Трійцю у 2025 році: традиції Зелених свят

Дата святкування Трійці щороку змінюється, оскільки вона залежить від дати Великодня. Свято припадає на 50-й день після Воскресіння Христового.
переглядів: 188
З Днем медичної сестри 2025: найкращі привітання та щирі слова подяки

Міжнародний день медичної сестри щорічно відзначають 12 травня — у день народження Флоренс Найтінгейл, засновниці сучасного сестринського догляду.
переглядів: 729
Змінилися правила оплати лікарняних: що потрібно знати працівникам

З 4 квітня 2025 року набули чинності зміни, ухвалені Законом України від 18 грудня 2024 року № 4158-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо загальнообов’язкового державного соціального страхування».
переглядів: 272
Ердоган обговорив із Путіним можливість відновлення мирних переговорів у Стамбулі

У неділю, 11 травня, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган провів телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним. Про це повідомила пресслужба турецького лідера.
переглядів: 393