08.06.2016, 11:10

Рівнянка цілий рік отримуватиме додаткову пенсію від ПриватБанку

Рівнянка Надія Кухарчук стала переможцею ІV туру акції «Друга пенсія від ПриватБанку», що стартувала 1 квітня нинішнього року. Пані Надія цілий рік буде отримувати дві пенсії: одну – від Пенсійного фонду України, а іншу – від ПриватБанку.
Акція «Друга пенсія від ПриватБанку» триватиме до 1 серпня 2016 року. Кожен клієнт, який отримує пенсійні виплати через ПриватБанк, має можливість виграти «другу пенсію» від ПриватБанку та отримувати її цілий рік. Переможці акції обираються випадковим чином кожні 2 тижні.

Розіграш
проводиться в Дніпропетровську та транслюється наживо на плазмових панелях у відділеннях ПриватБанку. Для забезпечення прозорості та чесності акції у визначенні переможців, окрім представників ПриватБанку, беруть участь також представники Пенсійного фонду України.

“Ми турбується про найменш соціально захищену категорію наших клієнтів. Саме тому, для них з 1 квітня відкрито унікальну можливість збільшити розмір пенсій вдвічі!

І зробити це реально, завдяки акції для одержувачів пенсійних виплат “Друга пенсія від ПриватБанку” - розповідає під час вручення Юрій Войтенко, директор Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку. - Приємно, що четвертим переможцем стала представниця Рівненської області. Для нас велика честь, що кожен 2 пенсіонер області, який отримує пенсію через банківські установи, довірив свої виплати ПриватБанку, а це більше ніж 72 тис. пенсіонерів Рівненщини. Хочу наголосити, що акція не закінчується, тому запрошую всіх пенсіонерів до участі в розіграші, та отримати додатковий дохід на пенсійну карту ПриватБанку!”

В акції можуть брати участь усі пенсіонери, незалежно від дати оформлення Картки для виплат. Для цього слід лише зареєструватись. У разі виграшу клієнт отримає на Картку для виплат суму, що дорівнює пенсії, зарахованій на картку клієнта в місяці виграшу (сума після оподаткування).

“Якщо клієнт бажає стати учасником акції, але в нього немає пенсійної картки ПриватБанку, – це не проблема, – пояснює Наталія Костюшок, заступник Напрямку просування соціальних програм Північно-Західного Регіонального управління ПриватБанку. – Її можна безкоштовно за лічені хвилини оформити в будь-якому відділенні ПриватБанку. Якщо ж клієнт не має змоги відвідати відділення особисто, працівники нашого банку можуть здійснити доставку пенсійної картки додому.”

Зареєструватись для участі в акції можна декількома способами: надіславши SMS-повідомлення з кодом 6346 на номер 3777, на сайті pb.ua/pensija, через Приват24 або банкомат ПриватБанку.

Кожен четвертий український пенсіонер отримує пенсію за допомогою пенсійної картки ПриватБанку. Згідно з даними Пенсійного фонду України, на кінець 2015 року кількість власників пенсійних рахунків і карток ПриватБанку становить 3 000 967 осіб. Загальна кількість пенсіонерів в Україні становить близько 12 млн.

Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011.

Довідково: Акція проводиться на всій території України, за винятком тієї, де зараз проведення антитерористичної операції, тимчасово окупованої території (Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей).