20.06.2016, 13:45

ОДЕК пробився до півфіналу Чемпіонату України серед аматорів [Фото+Відео]

Оржівський ОДЕК став єдиним представником Рівненської області, котрий зумів потрапити до 1/2 фіналу Чемпіонату України з футболу серед аматорів. У матчі-відповіді проти «Єдності» команда Олега Шандрука, поступаючись, відіграла два м’ячі і завдяки мінімальній домашній перемозі 1:0 пройшла далі.
Першим учасником 1/2 фіналу став ФК «Врадіївка», який ще в середу, 15 червня, за рахунок виїзного голу за сумою двох матчів здолав одеську «Жемчужину» (1:1 та 0:0).

ОДЕК свій матч проводив у суботу, 18 червня. Перевага в один м’яч, яку мали оржівці за результатами першої гри, «розтанула» вже у першому таймі. Голи господарів у виконані Петрука та Постолатьєва виводили у півфінал вже «Єдність». Проте гол Груші на 72 хвилині та м’яч Каращенка на 80-й забезпечили комфортну нічию для ОДЕКа і участь в 1/2 фіналу.

Ще один представник Рівненщини в аматорському Чемпіонаті України свій виступ завершив перед чвертьфінальним бар’єром. ФК «Малинськ», який крупно програв свій перший матч на рідному стадіоні, у грі відповіді могло врятувати лише чудо. Але його у Волочиську не трапилося, хоча малинська команда гідно завершила турнір – хай мінімальною, але виїзною перемогою у матчі проти місцевого «Агробізнесу».

Чемпіонат України серед аматорів 2016

1/4 фіналу, матчі-відповіді

ФК "Врадіївка" – "Жемчужина" (Одеса) – 0:0

17:30. Стадіон ФСК "Врадіївка". 300 глядачів

Перший матч – 1:1

"Агробізнес" (Волочиськ) – ФК "Малинськ" – 0:1 (0:0)

18:00. Стадіон "Юність" (Волочиськ). 400 глядачів

Гол: Оніщук (78)

Перший матч – 4:1

"Єдність" (Плиски) – "ОДЕК" (Оржів) – 2:2 (2:0)

17:00. Стадіон "Єдність" (Плиски). 300 глядачів

Голи: Петрук (14), Постолатьєв (45) – Груша (72), Каращенко (80)

Перший матч – 0:1

"Балкани" (Зоря) – "Таврія-Скіф" (Роздол) – 4:1 (3:0)

17:00. Стадіон "ім. Б. Тропанця" (Зоря). 1000 глядачів

Голи: Урсуленко (4), Кирилов В. (32), Саламаха (37), Опря (62) – Скороходов (54)

Нереалізований пенальті: Порубльов (15, "Таврія-Скіф").

Перший матч – 0:0

Матчі 1/2 плей-офф відбудуться 25 або 26 червня та 2 або 3 липня, за узгодженням з командами.