08.07.2016, 18:30

Рівненські спортсмени стартували на голландському Чемпіонаті Європи [+Відео]

У четвер, 7 липня, представники Рівненщини на Чемпіонаті Європи, який проходить в Амстердамі, Нідерланди, вперше на цих змаганнях вступили у боротьбу. Найбільш успішніше з-поміж усіх рівненських легкоатлетів виступила Наталія Прищепа, котра потрапила до фіналу змагань у бігу на 800 метрів.
Як повідомляє charivne.info, досвідчений 23-кратний чемпіон України 35-річний Вадим Слободенюк, один зі співзасновників Rivne Running Club, під час попереднього раунду у бігові на 3000 м з перешкодами під час подолання однієї з перепон впав, отримав травму, через що не зумів фінішувати. Тому на цьому змагання для Вадима, на жаль, завершилися, як і Олімпіада в Ріо, адже здолати показник у 8.30 с йому за рік так і не вдалося. Кращим результатом Вадима цього сезону стало 8.36 с, з яким він переміг на недавньому Чемпіонаті України з легкої атлетики у Луцьку наприкінці червня.Щодо іншої співзасновниці Rivne Running Club Наталії Прищепи, яку називають вундеркіндом середніх дистанцій, то вона впевнено перемогла у своєму попередньому забігові на 800 м і відібралася до півфіналу. Втім, варто зазначити, що під час забігу у Наталії не обійшлося без проблем.

Рівнянка з самого початку захопила першу позицію, потім трішки збавила темп і відстала, а на останньому колі, намагаючись вибрати вдале місце для фінішного прискорення, її «заблокували» суперниці у ближньому радіусі, відтиснувши Наталію аж на сьому позицію. Втім, вона вчасно зуміла пробитися між дівчатами і «кулею» вилетіла по третій доріжці.МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Юні рівненські легкоатлети відзначилися на Чемпіонаті України в Запоріжжі

Шестеро рівненських легкоатлетів виступлять на Чемпіонаті Європи в Амстердамі

З часом 2:01.75 рівнянка пройшла до фіналу змагань, який відбудеться ввечері в суботу, 9 липня. Крім того, Наталія Прищепа також змагатиметься на ще одній дистанції у 1500 м, де забіги розпочнуться вже в п’ятницю, 8 липня, ввечері. Втім, так чи інакше, але Наталія може вже сильно не перейматися своїми результатами, адже вона вже здолала олімпійські нормативи на обох цих дисциплінах, а тому вже точно виступатиме на Олімпійських іграх в Ріо у серпні.

Ольга Земляк, показавши час 52.58, до фіналу не пройшла і продовжить виступ у складі естафети 4х400м.

А ось для рівнянина Олександра Ничипорчука, на жаль, Чемпіонат Європи вже також завершився. У дисципліні з метання спису він не зумів виконати прохідного до фіналу нормативу – 81 м 50 см. Відтак, з результатом 73 м 31 см він припинив свій виступ, так само не зумівши пробитися до Олімпійської збірної України.