19.07.2016, 18:30

На Кубку України з легкої атлетики рівняни завоювали 9 золотих медалей [+Фото]

Кубок України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та вадами РФР проходив з 14 по 16 липня у місті Кропивницькому (колишній Кіровоград). Рівненська спортивна делегація завоювала відразу 23 медалі, левова часкта яких - це «золото» та «срібло».
Змагання проводились в особистому заліку, окремо по класам та по нозологіям, серед чоловіків та жінок. Загалом на стадіоні «Зірка» у різноманітних дисциплінах змагалися 185 спортсменів.

В цілому, в Кубку прийняли участь всі області України окрім АР Крим. Збірну команду Рівненської області представляли одинадцять спортсменів, які загалом здобули: 9 золотих, 9 срібних та 5 бронзових медалей.

Спортсмени з ураженнями ОРА

штовхання ядра

1 місце - Роман Новак F - 44 (підтвердив норматив майстра спорту України), тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

І місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.

2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

Метання диску

1 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

1 місце – Любов Чубик, F – 40, тренер: Трофимчук М.В., Левчик С.С.;

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

1 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

3 місце – Олег Товкач, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

У Рівному відбувся відкритий чемпіонат області з пауерліфтингу

Рівненська збірна стала кращою на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Метання спису

1 місце – Андрій Міськов, F – 58, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

2 місце – Михайло Вдовін, F – 42, тренери: Трофимчук М.В., Коваленко В.С.;

3 місце - Роман Новак, F – 44, тренери: Трофимчук М.В., Полюхович В.О.;

Біг 100 м

2 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.

Біг 800 м.

1 місце – Михайло Данилів, F – 47, тренери: Трофимчук М.В., Поборончук М.А.

Спортсмени з вадами РФР

біг 100 м.

2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

біг 200 м.

2 місце – Холод Оксана, Т/F – 20, тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

стрибки у довжину з розбігу

3 місце - Холод Оксана, Т/F – 20, (виконала розряд КМСУ ), тренер: Артинюк О.В., Трофимчук М.В.

Спортсмени з вадами зору

біг 100 м.

2 місце – Бондарчук Валентин, Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

біг 200 м.

2 місце – Бондарчук Валентин Т/F – 13, (виконав І розряд), тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.









стрибки у довжину з розбігу

3 місце – Бондарчук Валентин, Т/ F – 13, тренери: Трофимчук М.В., Зуєв О.К.

штовхання ядра

2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

метання спису

2 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

метання диску

3 місце – Субота Роман, Т/ F – 13, тренери: Макринський С.О., Трофимчук М.В.

Щасливе Рівне