25.07.2016, 13:20

Рівненський «Верес» почав сезон у Першій лізі з виїзної перемоги [+Відео]

У стартовій грі Чемпіонату України у першій лізі НК ФК «Верес» у гостях мінімально переграв чернівецьку «Буковину». Долю поєдинку вирішив м’яч, проведений за дванадцять хвилин до фінального свистка Русланом Степанюком.
«Буковина» (Чернівці) – НК «Верес» (Рівне) – 0:1 (0:0)

Чемпіонат України з футболу, перша ліга, 1-й тур
24.07.2016 року, Чернівці, стадіон «Буковина», 17-00, 3800 глядачів.
Головний арбітр: Михайло Митровський (Ужгород). Асистенти: Ігор Гарлач (Ужгород), Петро Котубей (Виноградів). Резервний арбітр: Андрій Кошура (Чернівці). Спостерігач арбітражу: Ярослав Лемех (Львів).

«Буковина»: Чернобай – Носарєв (Рустамов, 72), Тєрєхов, Луцюк, Темерівський, Осадчий, Немтінов, Скоблов, Бойчук (Батрак, 87), Сивка, Кохман (Перін, 52).

Запасні: Філіпенко, Шишигін, Дорош.
Головний тренер: Сергій Шищенко.

НК «Верес»: Когут – Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Орловський, Кучеров, Герасимець (Яворський, 88), Волошинович, Степанюк (Ралюченко, 90), Сікорський (Сергійчук, 68).

Запасні: Попович, Задоя, Коблюк, Пінчук.
Головний тренер: Володимир Мазяр.

Гол: Степанюк (78).

Попередження: Скоблов (15), Темерівський (83) – Білий (37), Орловський (84).

Як повідомляє Інформаційна служба НК ФК «Верес», рівняни перервали свою семиматчеву безвиграшну серію у виїзних матчах проти «Буковини», здобувши перемогу у Чернівцях вперше з травня 2003-го року. До того ж, «Верес» відсвяткував своє повернення до першої ліги після дев`ятнадцятирічної перерви.

Незважаючи на майже тридцятиградусну спеку, і лише перший офіційний матч сезону – футболісти обох команд розпочали гру без розвідки.

Особливою активністю у перші хвилини поєдинку вирізнялися гості. Парі Сергій Борзенко – Сергій Герасимець аби вразити ворота Сергія Чернобая не вистачило лише трішечки влучності. Практично одразу на міцність поперечину воріт «Буковини» могутнім ударом перевірив Валерій Кучеров. Свій шанс відкрити лік забитих «Вересом» у новому сезоні м’ячів втратив і Ростислав Волошинович.

Господарі поля, витримавши стартовий штурм рівнян, свою по-справжньому небезпечну атаку організували ближче до середини першого тайму. Тарас Сивка втік на побачення із Богданом Когутом, але програв дуель воротарю гостей.

Після перерви першим номером продовжили грати гості. Після розіграшу кутового на добиванні вдало зіграв Борис Орловський – але шлях до воріт м’ячу перегородив хтось із оборонців «Буковини».

Згодом рівняни втратили ще одну чудову нагоду забити. Сергій Герасимець сповна скористався позиційною помилкою Ігоря Носарєва, протяг м’яча до лицевої лінії і виконав точну передачу на дальню стійку. Пас мав замикати Руслан Степанюк, але нападник поспішив і пробіг повз м’яч.

Лещата навколо воріт «Буковини» поступово стискалися. А на 78-й хвилині матчу підопічні Володимира Мазяра таки повели в рахунку. Ростислав Волошинович на лівому фланзі «обікрав» Дмитра Луцюка і знайшов передачею Руслана Степанюка. А той ударом з лівої пробив у дальній кут воріт – без шансів для Сергія Чернобая. 0:1!

До фінального свистка гості продовжили контролювати гру і не дозволили «Буковині» організувати штурм воріт Богдана Когута. У підсумку команда Народного Клубу «Верес» святкувала свою дебютну перемогу після повернення до першої ліги.

«Верес» у Першій лізі вдома гратиме у червоному, у гостях – у чорному

Рівненський «Верес» першу домашню гру в Першій лізі проведе 5 серпня - КАЛЕНДАР

Відзначимо, що «Верес» став єдиними з-поміж новачків першої ліги, який зумів здобути три очки у стартовому турі чемпіонату першої ліги 2016-2017.

Столичний "Арсенал-Київ" на власному полі зумів вибороти нічию у непростому поєдинку проти ПФК "Суми". Гол за гостей забив В`ячеслав Койдан, який цього літа перебував у таборі НК "Верес" на оглядинах.

"Арсенал-Київ" - ПФК "Суми" - 1:1 (0:0)
Голи: Есеола (77) - Койдан (58).

Ще один новачок першої ліги, "Інгулець", у стартовому турі чемпіонату програв у Полтаві.

ФК "Полтава" - "Інгулець" - 2:1 (1:1)
Голи: Кушніренко (42, 52) - Алексанов (18)
Вилучення: Доценко (38, "Інгулець").

Програла у стартовому турі і "Скала". Втім, суперником стриян був дуже амбітний маріупольський "Іллічівець".

"Іллічівець" - "Скала" - 2:1 (1:0)
Голи: Вакуленко (12, з пенальті), Лебеденко (77) - Білала (70, з пенальті).

Срібний призер минулого чемпіонату першої ліги на власному полі не зумів переграти чемпіона другої.

"Черкаський Дніпро" - "Колос" - 0:0.

"Десна" стала другою командою першого туру, що зуміла здобути перемогу на виїзді.

МФК "Миколаїв" - "Десна" - 0:2 (0:2)
Голи: Філіппов (5), Волков (40).

З перемоги розпочали сезон столичні "пивовари".

"Оболонь-Бровар" - "Гірник-Спорт" - 2:1 (1:0)
Гол: Шевчук (40), Башлай (85) - Галенко (81).

"Геліос" здобув єдину у турі розгромну перемогу. Не пощастило тернополянам.

"Геліос" - ФК "Тернопіль" - 4:1 (1:0)
Голи: Соколовський (26, автогол), Луценко (81, 90, з пенальті), Єлоєв (84) - Курило (75).

Ще одна нічия була зафіксована сьогодні в Охтирці.

"Нафтовик-Укрнафта" - "Авангард" - 1:1 (0:0)
Голи: Войцеховський (69) - Ульянов (78).

Базовий день матчів другого туру чемпіонату - 30-те липня. Команда НК ФК «Верес» у цей день на виїзді зіграє проти ПФК «Суми».