Бюджет Рівненщини перевиконали вдвічі
Рівненський футбольний клуб отримає кількасот тисяч гривень: на що витратять гроші?
Більше того, із державного бюджету до бюджету Рівненщини надійшов транш дотацій розміром понад 175 мільйонів гривень. Понад те, Рівненщина також отримала різні субвенції у розмірі близько 3 мільярдів 200 тисяч. Ці гроші спрямували на соціальних захист жителів Рівненської області. А саме на житлові субсидії сім'ям з дітьми, малозабезпеченим родинам, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам. З решти коштів також профінансували освіту, охорону здоров’я, культуру, спорт та ЖКГ.
Бюджет Рівного має надлишок: міські депутати вирішили долю коштів
Про це повідомляють з прес-служби Рівненської ОДА.

Героя з Корнинської громади нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня

Відповідно до Указу Президента України, військовослужбовця Петра Степанчука з Корнинської територіальної громади відзначено державною нагородою — орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
переглядів: 172
Пологи в кареті швидкої: на Рівненщині парамедики прийняли дитину просто в дорозі

«Це вже шості пологи за дев’ять років моєї роботи в “екстренці”», — розповіла парамедикиня Тетяна Новак про один із недавніх викликів.
переглядів: 175
КНП «ЦПМСД «Ювілейний» РМР — серед претендентів на «Орден Святого Пантелеймона»

Щороку «Орден Святого Пантелеймона» вручають військовим і цивільним медикам, волонтерам, закладам охорони здоров’я та новаторам у сфері медицини.
переглядів: 188
У Рівному відкрили пам’ятну дошку на честь Героя Олега Федорова

28 квітня 2025 року на фасаді будівлі КП «Спецкомбінат – ритуальна служба» у Рівному урочисто відкрили пам’ятну дошку на честь загиблого Героя — старшого солдата Збройних сил України Олега Федорова.
переглядів: 226
У Рівному судитимуть грабіжника, який вкрав гроші у військовослужбовця

Прокурори Рівненської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно рівнянина, якому інкримінують грабіж, вчинений в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 186 КК України).
переглядів: 262