04.08.2016, 10:00

Жителі Рівненщини скаржаться на переповнені маршрутки

Про те, що маршрутки у місті та області часто їздять переповненими, відомо вже давно. Але зараз, у спеку, перебувати у таких транспортних засобах просто неможливо.
Скарга на переповнені маршрутки від жительки Березнівщини з'явилася у соцмережах:

"Сьогодні їхала на маршрутi Березне-Вітковичі-Князівка додому, чаша терпіння у людей переповнена до меж. Перевiзниця зменшила кiлькість рейсів, бо не вигідно. В маршрутці жарко, маленькі діти, вагітні жінки, люди похилого віку і інші пасажири душаться, бо має бути 50 людей, а їде 100, а то і більше. Скажіть, куди дивляться працівники державних установ, які за це відповідають і до яких не раз зверталися люди. Невже ніхто не має права з державослужбовців поставити перевiзницю на місце і відновити хоч ті рейси які були. Питання з маршруткою вже дуже наболілe..."

Проблема переповнених маршруток, зі слів жителів Березнівщини, - не рідкість. Транспорт, заповнений "битком" відправляється у села чи не щодня. Але труднощі організації перевезень стосуються не лише області, а й самого Рівного. Про далекий від ідеалу рівень обслуговування маршрутними таксі на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив і рівнянин Сергій Шагоферов:

"Вчера хотел написать пост в маршрутке, но сорвалось... Напишу сейчас. Любимый фейсбук спрашивал, о чем я думаю... Да как можно думать, если едешь в последней маршрутке, которую ждал час... Рядом сидела девушка с громадным рюкзаком... Сбоку тетка с мощным бюстом уперлась в меня всем своим железобетонным добром. Сверху на лысину кто-то дышал горячо-горячо... Люк закрыли (кому-то видите ли дует!). Окна запотели! Хорошо, что в наушниках громко звучала Fear Factory, а дома меня ждал ужин и семья :)..."

Наразі питання про покращення рівня перевезень пасажирів міста та області залишається відкритим.

За матеріалами спільноти "Березне та його життя".

Читати також:

Найближчим часом у Рівному з’явиться новий тролейбусний маршрут

У центрі Рівного планують збудувати аквапарк: що думають рівняни

ВІДЕО: поблизу Рівного маршрутка не розминулася з вантажівкою
Щасливе Рівне