06.09.2016, 11:55

Програма мікрофінансування для малого бізнесу успішно запрацювала на Рівненщині

Вже 78 підприємців Рівненщини, власники магазинів і кафе, підприємств сфери послуг та фермерських господарств отримали фінансування на розвиток бізнесу за підтримки сервісу «КУБ».
Новий унікальний сервіс “КУБ” пропонує українцям інвестувати кошти у вітчизняний бізнес та надає можливість малим підприємствам і дрібним підприємцям отримати надійне та стабільне джерело фінансування, а також створити нові робочі місця.

На електронному майданчику “КУБ” виставляються заявки на отримання фінансування до 300 тис. грн, причому в заявці можна не тільки представити бізнес і плани його розвитку, але й запропонувати додаткові бонуси та знижки для майбутніх інвесторів. Заявка буде активна протягом двох тижнів – якщо проект збере потрібну суму, вона буде перерахована власнику підприємства як платна позика. Буквально наступного дня після того, як сума інвестицій буде зібрана в повному об’ємі, підприємець отримує кошти на свій картковий рахунок.

Сьогодні в Україні розгортається перша загальнонаціональна програма розвитку малого бізнесу «Країна підприємців», що допоможе всім охочим почати свою справу, а підприємцям залучати доступні мікрокредити та користуватися безкоштовними консультаціями та допомогою спеціалістів.Національна програма розвитку малого бізнесу «Країна підприємців», яку запускає ПриватБанк, дозволить у найближчі роки створити понад мільйон нових робочих місць і підняти українську економіку.

Завдяки новим можливостям, що відкриває сервіс підтримки малого бізнесу «КУБ», велика кількість тих, хто через зміни в економіці не може знайти роботу в традиційних галузях, зможуть створити власний бізнес і гідно забезпечувати себе та родину.

На даний момент підтримку знайшли вже 1939 проектів - за допомоги першої в Україні платформи народного кредитування малого бізнесу вони були профінансовані на загальну суму 196 142 160 грн. Щоб стати учасником національної програми «Країна підприємців», достатньо зареєструватися на сайті програми kub.pb.ua.