Чому у Рівному вартість проїзду у тролейбусах підняли до 2 гривень
З 1 жовтня вона становитиме 2 гривні, пільговий проїзд коштуватиме 1 гривню.
Рівняни - про підвищення ціни на проїзд у тролейбусах: думки з соцмереж
- Ми є далеко не першими, хто підвищив ціну на проїзд у тролейбусах. Можна сказати, що ми до останнього тримали вартість проїзду на рівні 1 гривні 50 копійок, - коментує начальник управління транспорту та зв`язку Рівного Віталій Миронюк. - В інших обласних центрах люди вже давно платять по дві гривні. Водночас, постійне зростання вартості електроенергії просто змушує нас просити про таке рішення.

Віталій Миронюк, споживач, новини Рівного, тролейбуси, вартість проїзду
У Рівному відкрилася виставка картин, які написали дружини та матері полеглих Героїв

Презентація відбулася вчора, 5 березня. Кожна робота – це особлива історія кохання, болю, пам’яті, незламної сили духу та надії, що ожила в рамках проєкту Жива. Справжні історії кохання. Наше місто - шосте, яке приймає цей Всеукраїнський виставковий тур.
переглядів: 37
Житель Рівненського району перебуватиме під вартою за збут наркотиків

31-річного мешканця села Колоденка взяли під варту за підозрою у розповсюдженні наркотичних засобів. Відповідно до санкції інкримінованої статті, йому загрожує від шести до десяти років позбавлення волі.
переглядів: 111
Рівняни та рівнянки вибороли медалі на чемпіонаті України з плавання

У Броварах, у басейні «Купава 50 м», відбувся чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків. У змаганнях взяли участь понад 400 найсильніших спортсменів із різних регіонів країни.
переглядів: 145
28 пожеж за добу: рятувальники Рівненщини б’ють на сполох

28 пожеж загальною площею більше 30 Га на відкритих територіях ліквідували рятувальники Рівненщини впродовж минулої доби.
переглядів: 213
Лід тане: рятувальники закликають не виходити на водойми

Через різке потепління та сонячні дні товщина льоду на водоймах Рівненщини стрімко зменшується.
переглядів: 175