19.09.2016, 12:20

У Рівному оприлюднили імена переможців конкурсу політичних демотиваторів

Одразу перше, друге та третє місце зайняв рівненський активіст Святослав Дубов. Однак весь призовий фонд у 500 гривень в одні руки організатори не віддадуть.
Нагадаємо, що у спільноті “Рівненщина політична” у Фейсбуку провели конкурс політичних демотиваторів. Його спонсорами стали відомі рівняни. Зокрема, колишній кандидат у мери міста Дмитро Якимець, голова партії “Громадський контроль” Роман Денисюк та очільник області Олексій Муляренко. Призовий фонд склав 500 гривень.

Переможців обирали за кількістю вподобань під кожним з демотиваторів.Найбільше рівнянам сподобався демотиватор про робочий день Олексія Муляренка очима його прес-служби. Він набрав 106 голосів і зайняв перше місце.

ФОТО - У Рівному відбувся неймовірний концерт "Вар'яти шоу", "The HARDKISS" та "Mozgi"


Рівненські очільники та політики стали героями численних демотиваторівДруге місце взяв демотиватор про китайців та льон – 65 вподобань.Третє - демотиватор про Боровика – 60 голосів.

Демотиватор про секретаря міськради Сергія Паладійчука набрав 54 голоси і отримав четверте місце. Але згідно правил 150 гривень віддадуть саме його автору – Віктору Ковальцю.