07.10.2016, 08:20

Який податок потрібно сплачувати рівнянам на нерухоме майно?

Враховуючи те, що у 2016 році громадяни сплачують податок за 2015 рік, то слід брати до уваги Рішення Рівненської міської ради “Про встановлення податку на майно в частині податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”.
Цим Рішенням, зокрема, у 2015 році на території міста Рівного було встановлено ставки та пільги на об’єкти житлової нерухомості. Так, ставку податку для об’єктів житлової нерухомості у Рівному було встановлено у розмірі 0,5 відсотка від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного року (6,09 грн. = 0,5%*1218 грн.) за квадратний метр бази оподаткування.

Збираєтесь полювати на Поліссі - повідомте прикордонників

Разом з тим, база оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості – на 70 квадратних метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 150 квадратних метрів;

Скільки коштують дрова на Рівненщині

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) – на 220 квадратних метрів.
Щасливе Рівне