09.10.2016, 21:45

«Верес» удома відсвяткував вольову перемогу над лідером Чемпіонату [Фото+Відео]

У матчі 13 туру рівненський «Верес» вдома приймав маріупольський «Іллічівець», який посідає перше місце у Чемпіонаті України серед команд першої ліги. Не дивлячись на те, що рівняни першими пропустили, господарі не лише відігралися, а й завдали першої поразки у нинішньому сезоні для лідера змагань.
«Верес» - «Іллічівець» - 3:1 (0:0)

8 жовтня 2016 року, стадіон «Авангард», 5658 глядачів

Арбітр - Віталій Романов (Дніпро). Асистенти - Павло Почепецький (Дніпро) та Максим Левченко (Кривий Ріг). Четвертий арбітр – Роман Новосад (Дубно). Спостерігач арбітражу – Ярослав Лемех (Львів).

Голи: Степанюк (72), Борзенко (75, 79) - Мишньов (61).
Попередження: Сергійчук (81), Орловський (88) - Кісіль (52), Вакуленко (78).

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня, Кучеров, Неплях (Козьбан, 64), Орловський, Котляр (Герасимець, 46), Волошинович (Сергійчук, 70), Степанюк. Запасні: Леонідов, Коблюк, Ралюченко, Бурлін.
Головний тренер: Володимир Мазяр.

«Іллічівець»: Гальчук, Цюпа, Вакуленко, Сидоренко, Насонов, Тищенко, Кольцов, Мишньов (Фомін, 81), Кожанов, Дорошенко (Лебеденко, 76), Кісіль. Запасні: Худжамов, Козак, Валєєв, Дуць, Нехтій.
Головний тренер: Олександр Севідов.

Як повідомляє Інформаційна служба НК ФК «Верес», зустріч рівнян та маріупольців безумовно затьмарила собою усі інші матчі тринадцятого туру чемпіонату Першої ліги. У Рівному сильнішого з’ясовували перша та друга команди турнірної таблиці.

Головний тренер «Вереса» Володимир Мазяр у грі проти «Іллічівця» вирішив максимально наситити центр поля, відправивши на допомогу Борису Орловському та Валерію Кучерову ще й універсала Євгена Непляха. Останній також при потребі мав допомагати парі центральних оборонців. Натомість, попереду у рівнян вийшов один чистий форвард – Руслан Степанюк – якому з флангів мали допомагати реактивні Ростислав Волошинович та Антон Котляр.

«Верес» дізнався суперника у наступному раунді Кубка України

Рівненський «Верес» першу домашню гру в Першій лізі проведе 5 серпня - КАЛЕНДАР

Вже на третій хвилині гри суперники обмінялися фантастичними гольовими моментами. Господарів у самовідданому стрибку виручив Богдан Когут. Рівняни одразу втекли в контратаку, яку розігнав Ростислав Волошинович. Транзитом через Антона Котляра м’яч потрапив до Руслана Степанюка. Найкращий бомбардир команди не зумів влучити у ворота.

Ближче до середини тайму гості створили ще два напівмоменти. Двічі небезпечно пробивав Сергій Вакуленко. Спершу ногою, а потім – головою. Обидва рази – повз ворота. Свій шанс мав і Руслан Кісіль. Його удар з-за меж карного майданчика потягнув Богдан Когут.

Біля протилежних воріт небезпеку створити регулярно намагалися Котляр, Волошинович, Зозуля та найпомітніший гравець тайму Валерій Кучеров. Втім довести атаку до завершального удару господарям не вдавалося. Найреальнішу нагоду розпечатати ворота Євгена Гальчука втратив Антон Котляр. Після його удару з лівої голкіпер «Іллічівця» намертво впіймав м’яча.

У перерві Володимир Мазяр здійснив вимушену заміну. Антона Котляра, який зазнав пошкодження, на правому фланзі замінив Сергій Герасимець.

А другий тайм розпочався для рівнян із холодного душу. Гравець української молодіжки Дмитро Мишньов виграв позицію у центральних оборонців «Вереса». Перший удар гравця «Іллічівця» відбив Богдан Когут, втім впоратися із добиванням голкіпер не зумів – 0:1.

У складі рівнян, яким тепер потрібно було відігруватися, одразу пішли заміни. Євгена Непляха змінив нападник Дмитро Козьбан. А замість Ростислава Волошиновича вийшов Михайло Сергійчук.

І вже за дві хвилини рахунок став рівним. Василь Білий через усе поле віддав чудову розрізну передачу на Дмитра Козьбана. Той прострілив у район одинадцятиметрової позначки, звідки Руслан Степанюк розстріляв Євгена Гальчука – 1:1. Ще мить і вперед у рахунку вийшли рівняни. Подачу від кутового прапорця замкнув Сергій Борзенко – 2:1.

А ще за три хвилини Сергій Борзенко оформив дубль, знову вдало зігравши на другому поверсі.

Більше того, рівняни могли довести перемогу до розгромної, якби свій шанс реалізував Дмитро Козьбан. У підсумку команда Володимира Мазяра здобула вольову перемогу над лідером - 3:1.