Після Майдану та АТО польовий медик з Рівненщини вирішив стати поліцейським
"Я воював у п’ятому батальйоні, а потім в госпітальєрах був водієм і універсалом. Пройшов курси, став іще й парамедиком. Востаннє ніс службу в Широкіно у складі 18-го батальйону, – ділиться своїм уже здобутим військовим досвідом Ярослав. – Орден "Народний герой України" нам вручили на сім’ю, ми перші, кого нагородили. Всім вручали особисто, а тут цілу родину як бойову групу. З нами ще жартували – "сімейний підряд", а ми працювали як у команді, допомагали один одному".
Ярослав із перших днів був на Майдані. Питання, їхати чи ні на схід, у сім’ї навіть не виникало. Два роки в зоні АТО загартували молодого хлопця. Тому, коли повернувся у рідне Зарічне, вирішив стати поліцейським. Подав свою кандидатуру на посаду слідчого та успішно пройшов перший етап конкурсу.
"Мої керівники з області сказали, що проводиться набір, вони знали про мої бажання працювати в органах і займатися такими справами, які приносять користь, – розповідає Ярослав про те, як став кандидатом на посаду слідчого. – Війна війною, але і тут треба наводити порядок, бо поки там воюють, то тут займається хто чим хоче".
У Наталії Полюхович, класного керівника, викладача зарубіжної літератури Зарічненської школи, про Ярослава лише найкращі враження:
"Ярослав Кирикович прибув до нас з рівненської школи у п’ятому класі. Відразу завоював популярність своєю щирістю, вихованістю, добротою. Був старанним у навчанні, користувався авторитетом серед вчителів і учнів. А крім того, ми ще з ним – сусіди та все його свідоме життя проживали в одному будинку. Завжди прийде на допомогу, навіть коли його і не просиш, бо бачить, що то потрібно".
Ярослав говорить, що мама ще на фронті, а тато нещодавно повернувся. Батьки схвалюють рішення сина поповнити лави в поліції та всіляко його підтримують.
"Спершу має бути верховенство права і рівність всіх перед Законом. Практика показує, раніше цього не було. Було розмежування на чорних і білих повсюди, й до того ж яскраво виражене. Робота є скрізь, і люди скрізь потрібні".
В Острозі померла начальниця відділу житлово-комунального господарства
На 41-му році життя, у боротьбі з недугою, обірвалося життя працівниці Острозького міськвиконкому Коваль Тетяни.
переглядів: 141
У Рівному попрощаються із захисником, який повернувся з-за кордону для боротьби з ворогом
Андрій Івашков родом з Волині, але все життя прожив у Рівному. Саме тут його проведуть у останню земну дорогу.
переглядів: 179
Рівнян запрошують на школу відповідального батьківства
Рівненський обласний перинатальний центр запрошує майбутніх батьків на заняття в рамках "Школи відповідального батьківства". Це чудова можливість підготуватися до народження малюка, отримати корисні знання та практичні навички від фахівців.
переглядів: 72
На Рівненщині військовий отримав паспорт громадянина України під час проходження реабілітації
Військовослужбовець Олександр після тяжкого поранення і складних операцій нині перебуває в одному з лікувальних закладів Рівненщини.
переглядів: 144
Чого жінкам категорично не можна робити 4 лютого
4 лютого – день пам’яті святого Ісидора Пелусіотського.
переглядів: 124