17.10.2016, 09:00

За якою ціною куритимуть рівняни у майбутньому (+ІНФОГРАФІКА)

Фото: vkurse.ua

Скоро, судячи з усього, куріння буде не тільки шкідливою звичкою, але й дорогою.
В Україні може піднятися ціна на цигарки. Згідно з проектом Мінфіну в наступному, 2017-му році, пачка подорожчає на три гривні: з 15 до 18 гривень. Але, варто відмітити, що в нашій країні ціна на цигарки все одно будуть дешевшими, ніж повсюдно в Європі. Тільки аж через сім років, якщо щорічно зростатиме акцизи на цигарки, а з ними і ціна, то вартість українських цигарок все одно буде найменшою в ЄС - 90 євро за 1000 цигарок. У 2024 році в Україні ціна за пачку цигарок прогнозовано становитиме 1,8 євро.

Рівненські патрульні штрафують курцівКуріння в Європі – недешеве задоволення. Найдорожчі цигарки у Великобританії - 10.10 євро та 10.74 євро. У Іспанії та Німеччині цигарки коштують значно дешевше – 5, 34 та 4,44 євро. У Франції цигарки коштують – від 6,75 євро за пачку.

"Штрафувати людей, які поповнюють міський бюджет?", - реакція рівнян на штрафи за курінняУмова про Євроасоціацію, між іншим, передбачає й підвищення тютюнових акцизів, Україна буде змушена привести розмір акцизу до мінімального рівня країн Євросоюзу.

За повідомленням Сегодня.
Щасливе Рівне