10.11.2016, 10:40

«Верес» удома в багнюці розгромив «Буковину» [+Відео]

Рясний дощ, мокре і дуже в’язке поле. У таких непростих умовах довелося грати рівненському «Вересу» та чернівецькій «Буковині» у матчі-відкритті другого кола чемпіонату України з футболу у Першій лізі. Втім, незважаючи на «форс-мажор» рівняни здобули крупну перемогу – 5:1.
НК «Верес» - «Буковина» - 5:1 (3:0)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга, 18 тур
9 листопада 2016 року, Рівне, стадіон «Авангард», 2784 глядача

Арбітр - Сергій Даньковський (Київ). Асистенти - Євген Яковлєв (Київ), Юрій Вишневський (Київська область). Четвертий арбітр – Роман Новосад (Дубно). Спостерігач арбітражу – Мирон Біць (Львів).

Голи: Козьбан (13), Білий (25), Степанюк (42, 64, 90+2) – Дацюк (78)
Попередження: Герасимець (75) - Темерівський (20)

НК «Верес»: Когут, Зозуля, Борзенко, Білий, Западня (Котляр, 79), Неплях, Кучеров, Орловський (Коблюк, 74), Сергійчук (Герасимець, 68), Степанюк, Козьбан. Запасні: Леонідов, Ралюченко, Бурлін, Сікорський.
Головний тренер: Володимир Мазяр.

«Буковина»: Філіпенко, Темерівський, Тєрєхов, Луцюк, Дорош, Немтінов (Кохман, 46), Сніжко (Дацюк, 46), Шишигін, Раца, Бойчук, Бугай (Перін, 67). Запасні: Карпюк, Батрак.
Головний тренер: Сергій Шищенко.

Як повідомляє Інформаційна служба НК ФК «Верес», навіть незважаючи на справжню, дощову та холодну, осінню погоду – підтримати рідну команду на рівненському «Авангарді» зібралося майже три тисячі відданих уболівальників, які самовіддано та гучно підтримували футболістів упродовж усього поєдинку!

Головний тренер НК «Верес», Володимир Мазяр, місце у стартовому складі своєї команди довірив тим же футболістам, які трьома днями раніше здобули перемогу над «Геліосом». Зліва у півзахисті знову вийшов Артур Западня, якого на тому ж фланзі оборони підстраховував Євген Неплях. Справа півоборони вийшов Михайло Сергійчук, на вістрі атаки – Дмитро Козьбан, а під ним – Руслан Степанюк.

Сподіватися на технічний футбол у виконанні команд на такому мокрому полі було нелогічно. Тому і «Верес» і «Буковина» природньо робили ставку здебільшого на стандартні положення та, по-можливості, контратаки.

Саме після розіграшів кутових рівняни створили свої перші гольові моменти. Спершу саме слизьке поле завадило завдати акцентованого удару спершу Євгену Непляху, а потім – Борису Орловському. Згодом удар Валерія Кучерова заблокували захисники.

І все ж, стартовий натиск «Вереса» приніс свої плоди. На 13-й хвилині Валерій Кучеров зумів виконати розрізну передачу на Дмитра Козьбана, а той холоднокровно пробив під воротарем – 1:0!

Подвоїти перевагу господарів міг Артур Западня. Дмитро Козьбан виграв верхову боротьбу, скинувши м’яч під удар партнеру. Проте, тому знову завадив жахливий стан поля.

У цілому, упродовж першої половини гри було очевидним, що саме «Верес» краще готовий фізично. Рівняни значно активніше атакували і закономірно забили вдруге.

Після подачі Западні від кутового прапорця Орловський виграв боротьбу у Бойчука. Біля м’яча перший опинився Владислав Бугай, але зіграв просто на Василя Білого. Удар повз воротаря і це 2:0.

Після матчу з «Вересом» гравців МФК «Миколаїв» перевірять на поліграфі

Рівненський «Верес» першу домашню гру в Першій лізі проведе 5 серпня - КАЛЕНДАР

Віч-на-віч із Філіпенком після передачі Степанюка виходив Западня. Артура випередив Темерівський.

На 42-хвилині матчу Михайло Сергійчук з-під Олега Бойчука (який у минулому сезоні приніс «Буковині» виїзну перемогу над «Вересом») виконав простріл, який на дальній стійці замкнув Руслан Степанюк – 3:0!

Після перерви рівняни продовжили штурмувати ворота Ігоря Філіпенка. Дмитро Козьбан пробив у стійку воріт команди гостей.

По-справжньому гостро «Буковина» відповіла лише після години гри. Небезпечний удар вихованця рівненського футболу Романа Дацюка заблокував Василь Білий. Ще за декілька хвилин Роману Дацюку вдався хороший удар з льоту – у руки Богдану Когуту.

Біля протилежних воріт, натомість, помилився Артем Терехов. Захисник вирішив віддати передачу назад на свого воротаря. М’яч пригальмував у багнюці і до нього першим встиг Руслан Степанюк. Для останнього обіграти Ігоря Філіпенка було справою техніки – 4:0. Після цього голу, Руслан Степанюк, до речі, очолив гонку бомбардирів ліги.

Наприкінці матчу гості все ж відповіли і своїм результативним пострілом. Після передачі Кохмана відзначився Роман Дацюк – 4:1.

І все ж крапку у цьому матчі поставили рівняни. Вже на останній компенсованій хвилині Руслан Степанюк ударом головою замкнув передачу Сергія Герасимця - 5:1!