12.11.2016, 14:21

Продаж квитків на новорічні потяги відкрито у кожній касі відділення ПриватБанку

ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків на найпопулярніші напрямки в новорічні свята – Київ, Львів, Івано-Франківськ, Ужгород, а також в Одесу та за кордон.
На всіх без винятку відділеннях працівники допоможуть обрати необхідний потяг, зручні місця, а головне проведуть навчання, що дозволить в майбутньому, не відвідуючи відділення банку, купувати квитки дистанційно завдяки Інтернет-банку Приват24.

Сервіс продажу залізничних квитків у ПриватБанку набагато зручніший, ніж купівля у вокзальних касах і на інших сайтах. Адже за 2 хвилини можна обрати потрібний рейс, потяг, найкращі місця та вартість, а головне - самому контролювати замовлення квитка в будь-якому відділенні ПриватБанку. Вже сьогодні в Україні через фінансову установу купують кожен третій електронний квиток на потяг, а щодня - понад 17 тисяч залізничних квитків.

“Зазвичай квитки на популярні напрямки на поїздки швидко розходяться, а покупка через ПриватБанк дає можливість усім нашим клієнтам заздалегідь спланувати поїздку, – говорить керівник Напрямку «Платежі та перекази» Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Нерук. – На відміну від вокзальних кас, у нас можна купити квиток без черги, обрати зручний вагон і місце в поїзді. Окрім того, ми забезпечуємо підтримку клієнтів до посадки в вагон.”

КУПИТИ залізничні квитки зі знижкою та вигодою в усі куточки України та за кордон можна в будь-якому відділенні ПриватБанку. Їх понад 2 500.

А також:

через Інтернет-банк «Приват24»;

на сайтi bilet.pb.ua;

за допомогою мобільного додатку Приват24;

через 12 тисяч терміналів самообслуговування;

за безкоштовним цілодобовим телефоном 3700.

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ: Купуючи квитки на поїзд в ПриватБанку Ви економите час і гроші на дорогу на вокзал;

ВСІ квитки зберігаються в Вашому "архіві квитків" і при необхідності Ви завжди можете роздрукувати повторно квиток в будь-якому відділенні або в терміналі самообслуговування, або в Приват24, або на сайті bilet.pb.ua;

Кваліфіковані СПЕЦІАЛІСТИ на on-line схемі розташувань місць у потязі, допоможуть Вам вибрати поїзд і найзручніші місце, на відміну від кас залізничного вокзалу, де у черзі до касового віконця цього зробити неможливо.

Банківська програма КВИТКОВОГО СЕРВІСУ (bilet.pb.ua) допоможе підібрати оптимальний маршрут між містами, де немає прямого сполучення;

ВАЖЛИВО, що квитки не потрібно обмінювати в касах на звичайні. Можна купити максимально за 45 діб до відходу поїзда, мінімально - за 30 хвилин до його відправлення. Є пільги для дітей до 14 років і студентів (до 50% від повної вартості проїзду).

ЗРУЧНО. ПриватБанк запустив послугу ПОВЕРНЕННЯ онлайн залізничних квитків, придбаних через відділення та електронні сервіси банку. Щоб повернути квиток, тепер не потрібно їхати до каси, це можна оперативно зробити на квитковому сайті (bilet.pb.ua) або в Приват24 (https://privat24.ua). Умови в інтернет-мережі такі самі, як і в касах: кошти повертаються покупцеві на картку, з якої були оплачені квитки. Після скасування квитка місце стає доступним уже через півгодини.

ОСОБЛИВОСТІ
електронних квитків на потяг:

База квитків банку збігається з базою даних Укрзалізниці для надання клієнтам найактуальнішої інформації про вільні місця та ціни.

Електронний квиток із QR-кодом не треба попередньо обмінювати в касах вокзалу – достатньо його роздрукувати.

На напрямки за межі України, а також на потяги, що не забезпечені терміналами для зчитування QR-кодів, потрібно купувати квитки за кодом замовлення. Код замовлення необхідно обміняти на звичайний квиток не пізніше ніж за півгодини до відправлення потяга.


На Рівненщині цього року завдяки ПриватБанку більше 20 тисяч краян уже скористались вигідними сервісами та придбали квитки на залізницю. Кожен рівнянин може спробувати придбати електронний залізничний квиток в одному з 53 відділень, 165 банкоматах та здійснювати операції у понад 324 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безплатно з номерів мобільних операторів).


Ліцензія НБУ № 22 від 05.10.2011 р.