Рівняни сказали "ТАК!" створенню системи велодоріжок
У Рівному з'являться велодоріжки [ДЛЯ ОБГОВОРЕННЯ]
Цим пояснювали рівняни актуальність створення системи велодоріжок у місті. 300 підписів підтримки це звернення зібрало.
Тепер реакція за міським головою, який впродовж кількох днів забов'язаний надати відповідь на це звернення мешканців.
Польський досвід облаштування велодоріжок, як приклад для Рівного

велодоріжка, Рівне, облаштування велодоріжки, новини Рівного, петиція
На Рівненщину доставлять партію вакцини для дітей

На Рівненщину найближчим часом привезуть партію вакцини проти дифтерії, кашлюку та правця для дітей.
переглядів: 39
Діти з Рівненщини, які втратили батьків, поїхали на оздоровлення до Болгарії

П’ятдесят дітей із громад Рівненщини, чиї батьки загинули або зникли безвісти, розпочали подорож до Болгарії, де на них чекають оздоровлення та відпочинок біля моря.
переглядів: 95
У місті на Рівненщині анонсували масштабний ремонт доріг

В Острозі цього року розпочнеться масштабна програма з ремонту міських доріг. Про плани з оновлення вуличної інфраструктури повідомили у міській раді, зазначивши, що роботи охоплять як центральні вулиці, так і важливі об’їзні магістралі.
переглядів: 236
Відразу дві команди з Рівненщини поборяться за Кубок України з футболу

Футбольні команди з нашої області дізналися своїх суперників у боротьбі за Кубок України сезону 2025-2026.
переглядів: 214
На Рівненщині викрили групу, яка ввозила авто під виглядом гуманітарної допомоги

На Рівненщині слідчі викрили організовану групу, учасники якої протягом двох років незаконно ввозили автомобілі в Україну під виглядом гуманітарної допомоги. У результаті їхньої діяльності до країни потрапило 27 транспортних засобів, що завдало державі збитків на мільйони гривень.
переглядів: 148
Реклама