01.12.2016, 18:04

Україна може залишитися без ще одного великого інтернет-ресурсу

До припинення активної діяльності залишилося кілька днів.
Як стало відомо з кількох джерел, російський медіа-гігант Mail.ru припиняє постачання трафіку в Україні. Відома і запланована дата, коли це має статися — 20 грудня.

Зокрема, про припинення постачання трафіку компанією Mail.ru стало відомо кільком великим інтернет бізнес-компаніям, які отримали про це повідомлення від російської компанії. Цю ж інформацію про припинення трафіку підтвердили і в прес-службі російської медіа-компанії. Там зазначають, що транспортувати трафік в Україні їм дорого. Однак, українські експерти вважають, що тут може бути і політичне підґрунтя — високопосадовці могли Mail.ru попросити перестати користуватися українськими точками передачі трафіку. Або компанія вирішила піти сама, не дочекавшись подібного прохання.

Грошей Україні не дали


Припускають, що альтернативні з’єднання з Mail.ru, за які не потрібно буде платити, збережуться.

Зміни в правилах дорожнього руху в прикордонній смузі


Нагадаємо, що в Україні може припинити працювати також популярний файловий обмінник Ex.ua. Роботу цього обмінника уже намагалися припинити ще 2012 року.

Довідка: Мережевий трафік — обсяг переданої та прийнятої інформації через мережу за певний період часу.

Mail.ru
— популярний інтернет-портал, який об’єднує не лише відому електронну пошту, але й соціальну мережу та велику кількість тематичних проектів. Електронна пошта в портал почала трансформовуватися у портал в 1998 році.Належить компанії Mail.Ru Group.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Щасливе Рівне