Рівняни обурюються, що літнього чоловіка відмовилася забирати "швидка" (+ФОТО)
![Фото зі сторінки Taras N. Dyatlik<br />
у ФБ.](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1480672641.jpg)
у ФБ.
У повідомленні йдеться, що нещодавно старенькому дуже стало зле. Оточуючі запідозрили, що у нього стався інсульт. Негайно викликали швидку. За словами Тараса Дятлика, приїхала третя бригада швидкої допомоги, яка відмовилася госпіталізовувати чоловіка. Довелося викликати повторно бригаду швидкої допомоги, яка й запідозрила, що у хворого інсульт, й відвезла його до міської лікарні Рівного.
"Наступного разу викликайте не "швидку", а священика", - рецепт від рівненських медиків
Чому так сталося, пояснив Валерій Корнійчук — головний лікар рівненської станції швидкої допомоги:
- Я приблизно знаю цю ситуацію. Третя бригада могла діагностувати високий тиск, але цей стан не потребував госпіталізації. Коли ж через деякий час приїхала інша бригада швидкої допомоги, стан хворого міг погіршитися й лікарі запідозрили у нього інсульт.
Рівнян просять терміново здати кров для хворих діток
![Фото зі сторінки Taras N. Dyatlik у ФБ.](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1480672673.jpg)
Зараз, як ідеться у повідомленні Тараса Дятлика, літній чоловік знаходиться у судинній неврології міської лікарні, що на вулиці Миколи Карнаухова. Лікарі діагностували у нього інсульт. Чоловік погано говорить, у нього пригнічений настрій. Він потребує не лише лікування, але й моральної підтримки, адже старенький боїться втратити мову, для нього — незрячого - це стане справжньою катастрофою.
Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: Facebook
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
швидка медична допомога, швидка, пенсіонери, Рівне, новини Рівного
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 194
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 197
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 245
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 230
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 225