03.12.2016, 11:00

Рівнянин допоміг своєму клубу потрапити до 1/4 фіналу Кубка Бельгії

Бельгійський футбольний клуб «Кортрейк» вийшов до чвертьфіналу Кубка країни завдяки голу Андрія Тотовицького. М’яч гравця з Рівненщини виявився єдиним у матчі його нинішньої команди проти «Мускрон-Перювельз».
Нагадаємо, що уродженець села Кричильськ Сарненського району Андрій Тотовицький виступатиме найближчі півроку в Чемпіонаті Бельгії. Півзахисник, права на якого належать донецькому «Шахтарю», опинився в оренді середнячка головного бельгійського дивізіону - клубу «Кортрейк».

Тим часом екс-гравці МФК «Кардинал-Рівне» знову відзначилися у футзальних чемпіонатах Білорусі та Польщі. Хет-трик оформив Юрій Когут, «дубль» на рахунку Олександра Бондаря, по одному голу провели Андрій Чернієнко та Олександр Вершинін.

Підбірку з короткими звітами та відеоглядами розміщено на офіційному сайті Асоціації футзалу України:

«Граніт» (Мікашевічі) – «Аматар» (Брест) – 8:2
Голи українців: Юрій Когут-3, Володимир Бобильов-1, Тарас Рудавець-1

Номінально другий квартет господарів Юрій Когут-Віталій Танський-Володимир Бобильов-Тарас Рудавець фактично зробив результат матчу, в якому господарі переграли новачка Вищої ліги.

Ця перемога дозволила «Граніту», який наразі 10, наблизитись до зони плей-офф, проте до неї ще 5 очок.

Андрій Тотовицький оформив хет-трик у ворота «Шахтаря»

Футболіста з Рівненщини забрали до бельгійського клубу

«ВРЗ» (Гомель) – «ВітЕн» (Орша) – 9:5
Голи українців: Євген Клочко-4, В’ячеслав Григор’єв-1 – Андрій Чернієнко-2, Олександр Вершинін-1

Надрезультативним став матч лідера чемпіонату Білорусі проти оршанських «енергетиків». Суперники не особливо переймалися грою в захисті, а ще одна з причин великої кількості голів це те, що гості, намагаючись відігратися, багато грали з п’ятим гравцем, причому ще з першого тайму.

Головною подією 9 туру чемпіона Польщі, та й, мабуть, всього першого кола був матч в Бєльсько-Бялій, де лідер чемпіонату Екстракласи, місцевий «Рекорд», приймав чемпіона країни «Гатту Актив» (Здуньська-Воля).

«Рекорд» (Бєльско-Бяла) – «Гатта Актив» (Здуньська-Воля) – 5:2
Голи українців: Олександр Бондар-2

Господарі паркету потужною грою довели, що втрата очок минулого туру в Гданську була лише прикрим випадком, проте, і гості гідно виглядали, тому матч став справжньою окрасою чемпіонату. Олександр Бондар свої обидва м’ячі забив до перерви, і його другий гол був надважливий – на 14-й хвилині українець реалізував пенальті, чим збільшив перевагу своєї команди до двох м’ячів – 3:1. На початку другого тайму «Гатта Актив» скоротила рахунок, але останнє слово в матчі було за «рекордистами», у яких два м’ячі забив Лукаш Бель, який і став одним з героїв матчу, оформивши хет-тик.

Чергова результативна гра дозволила Олександру Бондарю збільшити свій гольовий доробок до 15-т м’ячів, і він в списку бомбардирів вже на 5 м’ячів випереджає свого одноклубника Міхала Марека.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook