05.12.2016, 11:00

"Це гігантизм та убожество", - рівняни критикують головну ялинку міста

Не встигли у Рівне привезти ялинку, як містяни вже встигли обговорити та покритикувати святкове дерево.
Чимало рівнян порівнюють штучну ялинку біля "Злата Плази", яка вбрана зі смаком і вже прогнозують, якою буде центральна ялинка міста. Крім того, новорічне дерево за 5,5 тисяч гривень називають убогим. Адже на ньому дуже мало гілок і насправді виглядає воно не найкращим чином.

ФОТО: у Рівному відкрили різдвяний ярмарок та засвітили ялинку

Ось що пишуть рівняни у соціальних мережах:

Настя Кулакевич:
Тільки що про це думала і хотіла зробити такі ж фото! Це називається при владі совок, який абсолютно не має смаку, а вміє тільки просирати бюджетні кошти!

Artem Naavgust:
Не з конкретно нею. В Рівному є класний приклад де є ялинка в центрі, яку поставив ТЦ і вона класна і комунальна, яка убога. Якщо місто не буде в це влізати в принципі то нішу займуть місцеві бізнеси, які на цьому пропіаряться і зроблять якісно, щоб репутацію не підставляти. Тут більше питання, що місту робити, а швидше не робити, якщо вже нормально не можуть.

Maxim Kolnoochenko
:
Ща, то ще квіточки. Хай но її прикрасять..

Artem Naavgust :
Навіщо місто витрачає гроші на убогу ялинку, яка змушує око кровоточити, тіпатись, що завгодно крім отримання задоволення.
Чи не краще ці гроші перенаправити на щось вартісне, а "йолку" не монополізувати, а дозволити бізнесам долучитись і робити, щось красиве?

Yevheniy Frankiv:
ялинка біля Злати гарна, а "центральна" - знову убожество що женеться за гігантизмом
ну очевидно

Uliana Tet:
Ялинка дійсно гарніша, ніж на Майдані

Андрій Ляшук:
Хороше місце для святкування. Скоро тут ще з'явиться Різдвяна шопка, поряд Собор, і для співання колядок тут буде гармонійна та зручна локація. І Лебединка, улюблене місце відпочинку рівнян не так далеко.

Дмитро Якимець:
Я вважаю, що місто має прикрашати одну із чудових живих ялинок, які ростуть на Майдані. Це буде еко, євро, модерно і просто класно!

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook

Щасливе Рівне