07.12.2016, 18:33
У Рівному розпочався фінал 85-го Чемпіонату України з шахів [+Фото]
У Рівному відбулося урочисте відкриття Фіналу 85-го чемпіонату України з шахів серед чоловіків.Два тижні шахові турніри проходитимуть між учасниками зі Львова, Одеси, Мукачева, Харкова, Полтави та Чорноморська – переможцями обласних чемпіонатів.
Привітала гросмейстерів з початком змагань заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.
«Дуже приємно, що вдруге наш край приймає чемпіонат України з шахів. Ми знаємо про такі столиці цієї інтелектуальної гри, як Краматорськ, Одеса, Львів, Харків. І в нас є велике бажання, щоб на Рівненщині з’явилися нові чемпіони Європи та світу. Маю надію, що цей чемпіонат зробить великий поштовх щодо розвитку шахових справ в нашій області», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Присутній на відкритті віце-президент Федерації шахів України Юрій Гнип вручив грамоти та подяки від Міністерства молоді та спорту шаховим активістам Рівного.
Головний суддя змагань Олег Товчига провів жеребкування серед гросмейстері
Вже у вівторок, 6 грудня, о 15.00 в міському будинку культури стартували ігрові баталії поміж чоловіків. А на середу, 7 грудня, заплановане відкриття 76-го чемпіонату України серед жінок. Ще через день учасниці з Миколаєва, Херсона, Києва, Тернополя, Львова, Дніпра, Краматорська розпочнуть свої поєдинки.
Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України, управління у справах молоді та спорту ОДА, Федерація шахів України та Рівненської області.
Нагадаємо, що третього-четвертого грудня у Рівному пройшов чемпіонат Рівненщини з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху. Змагання відбувалися у приміщенні регіонального центру «Інваспорт». Підведення підсумків проводилось окремо за нозологіями, серед жінок, чоловіків, юнаків та дівчат.
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1481044260.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1481044267.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1481044275.jpg)
«Дуже приємно, що вдруге наш край приймає чемпіонат України з шахів. Ми знаємо про такі столиці цієї інтелектуальної гри, як Краматорськ, Одеса, Львів, Харків. І в нас є велике бажання, щоб на Рівненщині з’явилися нові чемпіони Європи та світу. Маю надію, що цей чемпіонат зробить великий поштовх щодо розвитку шахових справ в нашій області», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.
Присутній на відкритті віце-президент Федерації шахів України Юрій Гнип вручив грамоти та подяки від Міністерства молоді та спорту шаховим активістам Рівного.
Головний суддя змагань Олег Товчига провів жеребкування серед гросмейстері
Вже у вівторок, 6 грудня, о 15.00 в міському будинку культури стартували ігрові баталії поміж чоловіків. А на середу, 7 грудня, заплановане відкриття 76-го чемпіонату України серед жінок. Ще через день учасниці з Миколаєва, Херсона, Києва, Тернополя, Львова, Дніпра, Краматорська розпочнуть свої поєдинки.
Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України, управління у справах молоді та спорту ОДА, Федерація шахів України та Рівненської області.
Нагадаємо, що третього-четвертого грудня у Рівному пройшов чемпіонат Рівненщини з шашок серед спортсменів з ураженнями ОРА, вадами зору та слуху. Змагання відбувалися у приміщенні регіонального центру «Інваспорт». Підведення підсумків проводилось окремо за нозологіями, серед жінок, чоловіків, юнаків та дівчат.
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1481044260.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1481044267.jpg)
![](https://ogo.ua/images/articles/1/big/1481044275.jpg)
![](/images/bnr/happy-650-90.jpg)
Категорія: Новини > Новини Рівного
Автор: Василь ШтундерПереглядів: 1404Інші статті рубрики:
Світло зі сміття: Біогазова станція на полігоні Рівного виробляє електрику
![](/images/articles/2/small/1721996875.jpg)
На сміттєзвалювальному полігоні Рівного протягом багатьох років успішно працює біогазова станція, яка виробляє електроенергію. Свою роботу вона почала ще у 2017 році.
переглядів: 205
На Рівненщині викрили двох чоловіків на крадіжках
![](/images/articles/2/small/1722000095.jpg)
Поліцейські Дубенського та Рівненського районів викрили жителів на крадіжках.
переглядів: 205
Унаслідок ДТП у Вараському районі тяжко травмувався водій фургона
![](/images/articles/2/small/1721998863.jpg)
Автопригода сталася у п'ятницю, 26 липня, близько 08:50 між населеними пунктами Суховоля та Заболоття.
переглядів: 252
На Рівненщині затримали озброєного браконьєра
![](/images/articles/2/small/1721994077.jpg)
Як повідомляє Рівненський рибоохоронний патруль, інцидент стався 26 липня 2024 року о 00:30 на річці Путилівка поблизу села Мочулки (водойма «Червона калина»).
переглядів: 238
Жінка з Рівненщини одружила з військовим із Авдіївки
![](/images/articles/2/small/1721993517.jpg)
На півночі Рівненщини військовий відсвяткував своє весілля.
переглядів: 233