13.12.2016, 13:00

У Рівному спортсмени «Інваспорту» поборолися за Кубок області з тенісу настільного

З 10 по 11 грудня пройшов відкритий Кубок Рівненської області з тенісу настільного. Турнір відбувся у Рівному в приміщені регіонального центру «Інваспорт». Змагалися спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату та з вадами слуху.
Всього у Кубку взяло участь 74 учасників із Рокитнівського, Зарічненського, Костопільського, Здолбунівського, Володимирецького, Млинівського і Дубенського районів, а також Луцька, Острога, Смиги та Рівного.

Змагання проходили у чотирьох класах (І – спортсмени на візках, ІІ – спортсмени з наслідками ДЦП, ІІІ – спортсмени з іншими ураженнями ОРА, IV – спортсмени з вадами слуху), окремо серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок.

Переможцями та призерами змагань стали:


Спортсмени на візках (чоловіки)

І місце – Крамарець Віталій (м. Рівне)

ІІ місце – Попок Віталій (м. Рівне)

ІІІ місце – Буткевич Петро (м. Рівне)

Спортсмени з наслідками ДЦП (юнаки)



І місце – Макарчук Богдан (Костопільський р-н)

ІІ місце – Ступницький Іван (Костопільський район)

ІІІ місце – Пюро Володимир (м. Рівне)


МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Президент Рівненської обласної федерації шахів Володимир Ковальчук — про секрети успіху шахів на Рівненщин

«Інваспорт»: у Рівному відбувся чемпіонат області з шахів

Спортсмени з наслідками ДЦП (дівчата)



І місце – Баша Емілія (Костопільський р-н)

ІІ місце – Грищенко Надія (м. Рівне)



Спортсмени з наслідками ДЦП (чоловіки)



І місце – Сапронов Петро (м. Луцьк)

ІІ місце – Рожков Владислав (м. Рівне)

ІІІ місце – Білошкурник Юрій (м. Острог)



Спортсмени з УОРА (чоловіки)



І місце – Сапіга Михайло (м. Рівне)

ІІ місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н)

ІІІ місце – Пахнюк Олександр (Рокитнівський р-н)

Спортсмени з УОРА (жінки)



І місце – Леошик Ірина (м. Рівне)

ІІ місце – Стаховська Наталія (м. Рівне)

ІІІ місце – Качуровська Карина (м. Рівне)


Спортсмени з вадами слуху (юнаки)



І місце – Павельчук Василь (м. Острог)

ІІ місце – Грабік Тимофій (Здолбунівський р-н)

ІІІ місце – Гандабеску Віктор (Костопільський р-н)


Спортсмени з вадами слуху (дівчата)



І місце – Пилипей Олександра (м. Острог)

ІІ місце – Юглічек Анжеліка (м. Острог)

ІІІ місце – Суниця Дарина (м. Рівне)


Спортсмени з вадами слуху (чоловіки)



І місце – Шкрунь Олег (м. Луцьк)

ІІ місце – Белошицький Павло (м. Рівне)

ІІІ місце – Юглічек Григорій (м. Рівне)



Спортсмени з вадами слуху (жінки)


І місце – Рижковська Людмила (м. Рівне)

ІІ місце – Юглічек Ніна (м. Рівне)

ІІІ місце – Дячук Інна (м. Рівне)

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями.
Щасливе Рівне