20.12.2016, 08:32

У Рівному вибрали нового президента баскетбольної федерації Рівненщини [+Фото]

Звітно-виборча конференція Рівненської обласної федерації баскетболу відбулася у приміщенні рівненської ОДЮСШ. На ній було обрано нового президента цієї громадської організації. Ним став Олександр Процюк. На цій посаді він змінив легендарного тренера Сергія Степановича Шемосюка.
Як розповіли в Аматорській баскетбольній лізі, засідання пройшло спокійно та в конструктивному руслі. Незмінний голова федерації останніх років Сергій Шемосюк від початку підсумував результати діяльності обласної федерації за попередні роки. Він зауважив, що на даний час Рівненська область входить до трійки кращих областей України за рівнем та розвитком баскетболу. Була відзначена робота в усіх напрямках - це дорослий чоловічий та жіночий баскетбол, юнацький та дівчачий, аматорський та студентський тощо. Серед недопрацювань - це розвиток ветеранського баскетболу.

Олександр Процюк був єдиним кандидатом на посаду голови Рівненської обласної федерації баскетболу. Молодого кандидата підтримали без апеляцій та одноголосно. Разом з тим, новообраний президент запропонував кандидатуру Сергія Шемосюка, на посаду віце-президента, мотивуючи це досвідом, професіоналізмом та авторитетністю Сергія Степановича у найвищих колах Рівного, області та України.

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Юні рівненські баскетболістки здобули чергові перемоги у ВЮБЛ

Рівненські баскетбольні команди вдало провели чергові матчі ВЮБЛ

Довідка ОГО. Шемосюк Сергій Степанович.
Народився 16 квітня 1956 року.
Освіта - вища, закінчив Брестський державний педагогічний інститут.
Працює в ДЮСШ з 1977 року.
Тренер-викладач вищої категорії, заслужений працівник фізичної культури і спорту України. Засновник та багаторічний старший тренер головної баскетбольної команди Рівненщини БК-93 Пульсар, учасника чемпіонату України Вищої та Суперліги.
Вихованець рівненської ДЮСШ.
Директор ОСДЮСШОР.

Щасливе Рівне