26.12.2016, 16:00

У Рівному відбулася благодійна презентація проекту “Підсумки року — 2016”

За багаторічною традицією редакція "ОГО", підсумовуючи події та враження 2016 року у Рівному, обирає події, людей, підприємства, товари, послуги, торгові марки, які найбільше запам'ятались у році, що минає.
Знайомство з лауреатами проекту відбувається на сторінках спеціального випуску газети “ОГО” та рівненського глянцевого журналу “ВІТАЄМО!”. Водночас цього року організатори проекту вирішили ще і провести урочисту презентацію, під час якої зібрати тих, хто найбільше запам'ятався, вразив, здивував, гучно заявив про себе – і не словами, а реальними справами на користь громади Рівного.

ФОТО - Благодійна презентація святкового випуску журналу "Маленькі рівняни"

- Ми врахували нашу редакційну позицію, а також побажання наших читачів і відзначили людей та підприємства краю, які щоденно працюють для розвитку міста та області. Усі вони — лауреати традиційного редакційного підсумкового річного проекті "ОГО" – "Підсумки року-2016", - говорить головний редактор ВД “ОГО” Віталій ГОЛУБЄВ.

Водночас родзинкою дійства стало ще і те, що разом із нагородженням переможців проекту відбулася ще і презентація двох нових випусків видань від редакційного колективу ВД “ОГО” - новорічного випуску журналу “ВІТАЄМО!” та підсумкового випуску дитячого глянцю “Маленькі рівняни”.ДИВИТИСЯ ФОТО З НАГОРОДЖЕННЯ

- Надзвичайно приємно, що кожного року у нас з'являються нові проекти та видання. Так, у 2016 році найбільшим досягненням редакційного колективу можна вважати випуск нового дитячого глянцю “Маленькі рівняни”, який за півроку свого існування завоював любов дорослих та маленьких рівнян, - ділиться враженнями засновник ВД “ОГО”, директор ТРК “Рівне1” Віктор ДАНИЛОВ.Окрім нагородження, урочистої презентації та неформального спілкування усі присутні на заході стали учасниками благодійного аукціону.


"Підсумки року-2016": людей та події року в Рівному обрано!


Лотами у якому стали вироби вихованців Олександрійського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, а усі виручені під час аукціону кошти пішли для придбання пральної машини для цього ж центру реабілітації.


БІЛЬШЕ ФОТО


- Загальна сума коштів, які вдалося зібрати — три з половиною тисячі гривень. Також під час благодійного аукціону учасники презентації придбали шість ікон, які вишили вихованці Тучинської школи-інтернату. Ці півтори тисячі гривень, які зібрали від продажу ікон стануть основою для розвитку гуртка вишивання: придбання схем та бісеру, які так потрібні вихованцям інтернату, - пояснює головний редактор журналу "ВІТАЄМО!" Ольга ДАНИЛЮК.

Усі ж лауреати проекту відзначають, що надзвичайно приємно відчувати те, що твоя праця на благо громади міста та області не залишається поза увагою засобів масової інформації та знаходить своє об'єктивне висвітлення на сторінках газети "ОГО", рівненських глянців та сайту OGO.ua.

- Завжди приємно, коли твої вчинки помічають та висвітлюють у ЗМІ. А особливо хочеться відзначити та подякувати ВД "ОГО" за те, що вони завжди працюють оперативно, злагоджено та висвітлюють усі події об'єктивно та неупереджено, - говорить один з лауреатів проекту, обличчя обкладинки глянцю "ВІТАЄМО!" Олександр НЕСТЕРУК. - Як меценат, я завжди намагаюся долучатися до благодійності. Тому з радістю взяв участь у благодійному аукціоні і вірю, що це подарує хоч трошки радості діткам цих виховних закладів.ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЛАУРЕАТІВ ПРОЕКТУ МОЖНА У РУБРИЦІ "ПІДСУМКИ РОКУ - 2016" НА САЙТІ OGO.UA
Щасливе Рівне