27.12.2016, 14:00

Підсумки року - 2016: Рівненський забудовник "DBN" втілює в життя мрії про власну квартиру

Досконалість сервісу, якість обслуговування та доступність житла – це
саме ті принципи, на яких базується діяльність рівненського забудовника
DBN.
Фірма, яка сколихнула Рівне небачено низькими цінами на житло, і далі продовжує дивувати рівнян новими ідеями, інноваційними будівництвами та вже реалізованими проектами.

Компанія "DBN" почала свою історію три роки тому. За цей короткий термін їй вдалося здобути славу надійного забудовника, який виконує свої зобов'язання та просто вражає темпами будівництва. Також компанія створила міцну систему взаємодії з клієнтами. Як це стало можливо? Надзвичайно просто та складно водночас – "DBN" у своїй роботі користується трьома головними принципами: якість, надійність та доступні ціни. Також варто зазначити, що вся діяльність компанії сертифікована, а це означає, що будівництво супроводжується контролем на кожному етапі. А всі будівельні об’єкти забезпечені власними кадрами: професіонали працюють на всіх етапах будівництва – від інженерів до виконробів. Крім того, забудовник "DBN" вирізняється серед інших ще й тим, що має власну виробничу базу, а це дозволяє самостійно забезпечувати весь будівельний процес: свої крани, будматеріали, автопарк, екскаваторна техніка і ремонтна база.

Екскурсія Центром продажів забудовника DBN у Рівному

Ще одна особливість, якою пишаються у компанії, – це кваліфіковані кадри, які забезпечують якісне обслуговування кожного клієнта на найвищому рівні. Тому проектний відділ представляють найкращі інженери, котрі знаходять універсальні технічні рішення для будь-якого житлового комплексу, працівники відділів продажів нададуть вам консультації з кожного питання, що вас хвилює. Будьте певні, що у "DBN" продумують кожну деталь для вашої безпеки та комфортного життя.Підбиваючи підсумки року, що минає, забудовник "DBN" має про що розповісти та чим пишатися. У 2016 році у місті Рівне розпочалося будівництво двох житлових комплексів – це "Erste Haus" та "Флагман". Кожен з проектів має свої унікальні особливості та вражає дизайнерськими та проектними рішеннями.

Так, унікальною особливістю "Erste house" є доступна ціна, яка вдало поєднує у собі зручне місцерозташування (будинок знаходиться на вулиці Григорія Сковороди, колишня Бахарєва), швидкі темпи будівництва, використання якісних будівельних матеріалів, сучасні технології та дизайнерський фасад будинку. Продажі квартир у житловому комплексі показують, що "Erste house" цікавить цілеспрямованих і самодостатніх особистостей, для яких власний простір, особиста свобода та відчуття стилю на першому місці. А якість, претензійність, зручність та оригінальність – це складові успіху нового проекту від "DBN".
Інший інноваційний проект від забудовника "DBN" – це житловий комплекс "Флагман", який є втіленням найсміливіших мрій, результатом багаторічної праці команди провідних інженерів, проектантів, будівельників, менеджерів і маркетологів. Житловий ансамбль "Флагман", безперечно, стане справжньою окрасою Рівного, а ті, хто будуть мешкати у цьому комплексі, знатимуть, що живуть у будинку перші серед перших.

– Ми глибоко переконані у тому, що наш житловий комплекс, стане відправною точкою новітнього та сучасного будівництва в Рівному, – запевняють представники забудовника. – А вже втілені в життя проекти підтверджують, що при демократичній ціновій політиці, житло від "DBN" нітрохи не поступається в якості своїм конкурентам.

"DBN" пишається тим, що цьогоріч їм вдалося здати в експлуатацію три черги житлового комплексу “Шоколад”, що знаходиться на вулиці Соборній. Мешканцями, які вже отримали документи на право власності, проводять ремонт у квартирах, а інша частина вже проживають у новеньких квартирах. У цей же час триває будівництво четвертої та п'ятої секцій житлового комплексу. Всі будинки зводять за новітніми технологіями, використовуючи енергозберігаючі матеріали. У будинках трьох секцій вже працюють ліфти, під'єднані усі комунікації. Тому люди з радістю святкують новосілля у “Шоколаді”.

Рівненський забудовник DBN: “Ми стали ще ближчими!”

Також у 2016 році забудовником "DBN" було здано в експлуатацію першу секцію житлового комплексу “Ріверсайд”. Цей будинок просто створений для тих, хто мрієте жити на березі річки і при цьому користуватись усіма принадами цивілізації. Тут живуть ті, хто прагне одночасно відчувати і затишок поряд із недоторканою красою природи, і близькість до центру міста. Тим самим у "Ріверсайді" створили все, щоб ви почувалися затишно та комфортно. Нині на будівельному майданчику активно триває процес будівництва, тому вже наступного року нові секції житлового комплексу буде введено в експлуатацію.

Як представник соціально відповідального бізнесу, забудовник "DBN" зробив надзвичайно важливу для міста справу – збудував нову зупинку на Луцькому кільці, яка тішить рівнян та рятує їх від дощу.
За рік, що минає, забудовник "DBN" розпочав та спроектував масу проектів, які стануть окрасами Рівного. А всі охочі можуть спостерігати за спорудженням житлових комплексів у режимі онлайн завдяки постійним звітам у соціальних мережах.

– Ми втілюємо в життя мрію людей про власну квартиру й отримуємо від цього величезне задоволення. У Новому році ми і далі будемо активно над цим працювати. Звісно, всіх секретів не можемо розкрити, але повірте – ви про нас ще не раз почуєте, – запевняють представники забудовника.

Водночас ми впевнені, що ці слова вже зовсім згодом стануть дійсністю, адже "DBN" – це якість житла найвищого рівня!

dbn.org.ua
м. Рівне вул. Чорновола, 60
infо@dbn.org.ua

ТЕЛЕФОНИ
+38 (097) 555 68 68
+38 (0362) 46 04 46