09.01.2017, 13:35

Рівненський спідвеїст уперше став призером Відкритого Чемпіонату Аргентини

Вперше в історії вітчизняного спідвею представнику України вдалося піднятися на п'єдестал пошани одного з етапів Відкритого Чемпіонату Аргентини. Станіслав Мельничук посів друге місце у гонці, лише на одне очко відставши від переможця з Польщі.
Як повідомили у «Клубі вболівальників рівненського спідвею», 17 очок вдалося вибороти Мельничуку протягом гонки, і лише зла «посмішки долі» не дозволила українцю святкувати перемогу у Великому Фіналі. 1-е місце в головному заїзді змагань завоював поляк Маріуш Фірлей, 2-е дісталося Мельничуку, 3-е лідеру загального заліку Гугліельмо Франчетті.

На жаль повним розчаруванням завершився виступ ще одного українця Віталія Лисака. Результат лише 1 очко.

3-й етап першості пропустив лідер аргентинського спідвею та переможець 2-го етапу - Ніколас Коватті.

Станіслав Мельничук: "У фіналі був близьким до перемоги! Однак, через падіння Стахири було зупинено заїзд, в якому я лідирував. В перезаїзді кращим виявився Фірлей. Вчора вдалось ретельно підготувати мотоцикл. Їхав на тому, що і під час першого етапу. Результатом задоволений, але прикро, що не вдалось перемогти".