Дача. Сад. Город. Кімнатні рослини, які очищають повітря
1. Шеффлер (Schefflera або Парасолькове дерево) - наче створена для приміщень, в яких курять. Вона прекрасно «засвоює» і нейтралізує нікотин і смоли, що містяться в тютюновому димі.
2. Сциндапсус золотистий (епіпремнум золотистий або Потосі) очищає повітря від бензолу. Його листя здатне нейтралізувати велику кількість цієї речовини. Росте рослина швидко, і поливати її часто не треба.
3. Драцена (Dracaena) знешкоджує формальдегід. Ця рослина ліквідує отруйні пари формальдегіду, які в мінімальних дозах, але все ж виділяють лаки, клеї та меблі з ДСП.
4. Хлорофітум вельми результативно вловлює вихлопні гази. Тому ця рослина просто необхідна тим, хто живе на першому або другому поверсі.
5. Хамедорея витончена (Chamaedorea Елеганс або кімнатна пальма) активно зволожує повітря і відфільтровує речовини, які виділяє пластмаса.
6. Плющ звичайний і 7. Фікус Бенджаміна - рекордсмени з очищення повітря. Вони абсорбують масу отруйних речовин, у тому числі формальдегід, бензол і аміак. Фікус як магніт притягує до себе пил.
Підберіть зо дві рослинки для дому чи офісу - і нехай вам дихається легко!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Дача. Сад. Город. Вирощуємо зелень на підвіконні (фото)
Дача. Сад. Город. Вирощуємо чебрець на підвіконні
Дача. Сад. Город. Годівнички для птахів
Дача. Сад. Город: Де і як зберігати насіння до весни
Дача. Сад. Город. Вирощуєм розмарин на підвіконні

Бал за хімію і фізику стане вагомішим - нові правила НМТ 2025

Абітурієнти, які складатимуть НМТ з фізики або хімії у 2025 році, матимуть переваги при вступі до профільних вишів.
переглядів: 56
Чи справді сіль пришвидшує кипіння води

Серед кулінарів досі побутує думка, що додавання солі у воду пришвидшує її закипання. Здавалося б, твердження логічне: мовляв, сіль нібито запускає певні хімічні процеси, які зменшують час доведення води до кипіння.
переглядів: 86
Від сьогодні можна подати повторну заявку на НМТ

Із 9 по 14 травня триває реєстрація для участі в додаткових сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ).
переглядів: 131
Чим відрізняється фторопласт від інших видів пластику

Фторопласт не використовують «просто так» — його обирають, коли інші матеріали не витримують умови експлуатації. Він дорогий у порівнянні з поліетиленом або поліамідом. Наприклад, якщо розглянути товари від ТОВ ПКФ Електропласт — постачальника кондукційних та електроізоляційних пластиків, фторопластові заголовки будуть приблизно у 2-3 рази дорожчі за інші. Але матеріал є незамінним там, де потрібно поєднання хімічної стійкості, термостабільності й мінімального тертя. Розгляньмо конкретні галузі та чому саме ПТФЕ.
переглядів: 412
На частині вулиць Рівного можливе ускладення рух

У Рівному тривають дорожні роботи: можливе ускладнення руху транспорту на деяких вулицях
переглядів: 495