12.02.2017, 13:30

Рівненський журналіст поділився спогадами про загиблого рівненського стиліста

Сергій Литвинов. Фото із його сторінки у ФБ

Нещодавно у Рівному загинув відомий стиліст та перукар.
Його зарізаним знайшли у власному домі. Багато рівнян висловлюють співчуття через його смерть. Один із тих, хто особисто знав загиблого – відомий рівненський журналіст Дмитро Леонтіюк, який опублікував свої спогади у мережі Фейсбук:

ВІДЕО: деталі вбивства відомого рівненського стиліста

Сергій Литвинов.<br />
Фото із його сторінки у ФБ
Сергій Литвинов.
Фото із його сторінки у ФБ


Читаю кримінальні зведення і досі не вірю. Не вірю в те, що ніхто не бере слухавку. Не вірю в те, що Сергія Литвинова більше немає з нами.

Вбили... Сплив кров'ю у власному домі від ножових поранень. Вбивця лишив сиротами трьох дітей.

Відомого перукаря у Рівному вбила колишня жінка

Останні 14 (а може і більше?) років він робив мене мною. Два майдани, три економічні кризи, його розлучення і мій шлюб. Кожне-кожнісіньке свято. народження двох з трьох його дітей. Перукар. Психолог.
Порадник. Друг. Член родини, фактично... Вже немає...

Я жодного разу, навіть у найважчі часи не бачив його сумним. інколи по-кумедному серйозним. Сумним - ніколи. А як правило – позитивним і усміхненим. Мегапрофесійний перукар та стиліст.

Лише одного разу він у мене запитав як мене стригти. Це і було наше перше знайомство, коли Сергій був лише практикантом у Будинку побуту. Я тоді відповів: "Гарно". За увесь цей час жодного разу у мене не було однакової зачіски, але завжди було "гарно".

Шкода, що так до кінця, за батьківськими турботами, розбудовою бізнесу та перукарським мистецтвом Сергій так до кінця і не розкрив свого співочого таланту...

Спи спокійно, Друже!

Я не знаю слів, якими можна висловити всю глибину співчуття родині Сергія...
Земля пухом...

Щасливе Рівне