В Острозі відбулися обласні змагання «Інваспорту» з пляжного волейболу
В змаганнях приймали участь діти-інваліди з вадами слуху, юнаки і дівчата 2002 – 2006 років народження. Змагалися команди Рівненського та Здолбунівського районів, міста Рівне, міста Вараш, міста Сарни, Рівненського обласного осередку СФГУ, КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» РОР, КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» РОР. Загальна кількість учасників 40 чоловік.
З вітальним словом на урочистому відкритті змагань виступив директор КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» РОР Левчик Сергій Сергійович та директор КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» РОР Лебідь Галина Василівна.
Переможцями та призерами змагань серед дівчат стали:
1. Команда КЗ «РОДЮСШІ» РОР посіла І місце
Склад команди:
Кірина Людмила
Юглічек Анжеліка
2. Команда ЗОШ інтернат №1 посіла ІІ місце
Склад команди:
Антикало Мирослава
Рудяк Руслана
3. Команда Рівненського району посіла ІІІ місце
Склад команди:
Золотнюк Анжела
Кушнір Ірина
Переможцями та призерами змагань серед юнаків стали:
1. Команда КЗ «РОДЮСШІ» РОР №1 посіла І місце
Склад команди:
Караван Юрій
Мазурок Вадим
2. Команда м. Сарни посіла ІІ місце
Склад команди:
Степанчук Давид
Прохорчук Микола
3. Команда ЗОШ інтернат №2 посіла ІІІ місце
Склад команди:
Шельчук Дмитро
Ажнюк Максим
Тренер команд Шевчук Олександр Васильович.
МИ ЩЕ ПИСАЛИ:
На Рівненщині провели «Турнір поколінь» з волейболу
У Кузнецовську на День Конституції зіграли у пляжний волейбол
Раніше у Первомайському і Чернігові відбулися етапи зимового чемпіонату України з пляжного волейболу серед дівчат U-17 та юнаків U-15.
Етапи дитячого зимового чемпіонату України продовжують користуватися величезною популярністю серед учасників, які свої пляжні навики удосконалюють на паркеті у залі. На етапи у Первомайський і Чернігів за нагородами приїхало 57 команд.
У дівчат, які змагалися у відмінних умовах на Харківщині, перемога дісталася рівненській парі Анастасія Нємухова/Катерина Дашевська. Дівчата турнірним шляхом жодного разу не відчули гіркоту поразки. Переможницям не легко було у півфіналі, коли вдалося здолати пару із Деражні Чорна/Мельник - 2:0 (21:17, 23:21) і у поєдинку за "золото", де також рівненчанки здобули перемогу у двох партіях над командою з невеликої херсонської Чулаківки, що минулого року переїхала до столиці Волосян/Олійник - 2:0 (23:21, 21:16). У поєдинку за третю позицію чорноморська пара Софія Рилова/Анна Чечельницька перемогла деражнянок Ірину Чорну/Ольгу Мельник - 2:0 (21:15, 22:20). У зимовому чемпіонаті України у цьому віці U-17 залишилося провести фінальний етап, що прийматиме у березні Чорноморськ.
У юнаків U-15 другий тур зимового чемпіонату України з пляжного волейболу приймав Чернігів. Тут до перемоги на етапі дуже легко прийшла новостворена харківсько-бахмутська пара Борис Яковлєв/Назар Гетьман. У перевазі цих юнаків глядачі не засумнівалися в жодному із поєдинків. Навіть у фіналі проти рівненського дуету Омельчук/Новак боротьби не вийшло - 2:0 (21:15, 21:13). У бронзовому фіналі перемога дісталася чернігівчанам Дмитру Кузьменку і Павлу Семеренку, які у напруженій боротьбі виявилися сильнішими за сімейний дует з Рівного Станіслав Онуфрейчук/Тимофій Онуфпейчук - 2:0 (21:18, 22:20). Фінал у юнаків у цій віковій категорії прийматиме у середині березня Запоріжжя.

Чернігів, Острог, пляжний волейбол, волейбол, "Спорт для всіх"
Прогноз погоди у Рівному на 8 травня: яких сюрпризів чекати містянам

Синоптики вже оприлюднили прогноз погоди у Рівному на 8 травня та розповіли про те, яким буде цей день.
переглядів: 275
У Рівному на дитячому майданчику знайшли підозрілий предмет: викликали спецслужби

Сьогодні, 7 травня, мешканка Рівного виявила підозрілий предмет на одному з дитячих майданчиків міста та одразу повідомила про це поліцію.
переглядів: 312
У Рівному відкрили проїзд по Пересопницькій: організовано рух і прибрано стихійну торгівлю

У Рівному відновлено рух транспорту по вулиці Пересопницькій.
переглядів: 324
Рівне планує придбати десять вживаних тролейбусів за 32 мільйони гривень

Комунальне підприємство «Рівнеелектроавтотранс» має намір оновити рухомий склад, закупивши десять вживаних тролейбусів Škoda 24Tr. Відповідна інформація оприлюднена на порталі публічних закупівель Prozzoro 6 травня.
переглядів: 299
У Рівному за тиждень винесли майже 650 постанов за порушення правил паркування

Протягом минулого тижня інспектори з паркування Департаменту муніципальної варти Рівного оформили близько 650 постанов щодо водіїв, які порушили правила зупинки та стоянки транспортних засобів.
переглядів: 279