01.03.2017, 13:25

У Рівному відбудеться психологічна гра "Долина Берегинь жіночої душі"

В основі гри "Долина Берегинь жіночої душі" лежить ідея Т.Василець, творця методу «ініціаційної терапії».
Автор виділяє сакральну сімку жіночих архетипових функцій: Відьма, Амазонка, Гейша, Дружина-Мати, Королева, Фея, Богиня. І хоча це персонажі нашого внутрішнього світу, для кожного очевидно, що їх вплив несе відбиток на нас в реальності. Тому, для того щоб відчувати себе гармонійною жінкою необхідно пройти кожен крок архетипових сходів.

Рівнян запрошують зіграти в трансформаційну гру «МЕГА ЛІЛА»

Структура гри має характер ініціації-переходу героїнь з одного статусу в інший.

Для цього героїні гри відправляються в Долину Берегинь Жіночої Душі. Тут вони можуть відкрити завісу своїх взаємин з навколишнім світом, дізнатися де сталося «застрягання» у розвитку, знайти шляхи зцілення. Щоб пройти ініціацію,потрібно буде битися зі своїм Драконом страхів і залежностей. Подолавши укорінені принципи, які гальмують розвиток, героїні отримують можливість відродження нових цінностей, які забезпечать рух до самостійного, гармонійного життя.

Ведуча: Юлія Мельник.
Юлія Мельник – приймала участь у багатьох проектах в бізнес-середовищі – маркетинг, продажі, e-commerce, підбір, оцінка та розвиток персоналу, коучинг. Наразі засновник рекрутингового агентства TOPSTAFF. Сертифікований майстер НЛП. Ведуча психологічних трансформаційних ігор «Долина берегинь жіночої душі» та «Імперія Магів», які є елементом коучингу, інструментом самоаналізу та розвитку особистості.

Рівнян запрошують зіграти в гру радикального прощення "Саторі"

Гра відбудеться 11.03 о 16.00
за адресою м. Рівне, вул.Чорновола, 1, оф.507
.

При оплаті до 10.03 - 200 грн, в день проведення - 250 грн. Кількість учасників до 8 осіб.

Реєстрація за телефоном 0673621131