03.03.2017, 16:30

На Рівненщині знову було чути постріли танків (+ФОТО)

Танкісти відточували свою майстерність.
На Рівненському полігоні в рамках відновлення навченості танкового підрозділу однієї з бригад ОК «Захід», відбулися стрільби з озброєння танків з ходу по цілях, що з’являються та рухаються.

Танкісти показали високий рівень підготовки - командир, механік та навідних бойової машини розуміють одне одного з півслова та діють миттєво. А тому і високі результати – з трьох пострілів три влучили у ціль, а з кулемета розстріли цілі, які символізували піхоту противника.За словами командира одного з танкових підрозділів капітан Роман Багаєв, підлеглі відстрілялися на оцінку «добре». Діяли впевнено і злагоджено. Це результат тривалої та інтенсивної підготовки, екіпажів, як на навчаннях, так і в зоні АТО.

- Зважаючи, що на сході України наші танкісти виконують Мінські домовленості, а тому стріляють тільки на спеціально відведених полігонах з навчальною метою, їх підготовка дещо обмежена. Тут, на мирній території, де танкова директриса, тактичне поле та танкодром обладнані відповідно до умов ведення різних видів бою, є всі умови та час нарощувати її інтенсивність як в день, так і в ночі. Особливо це стосується навиків танкістів діяти у складі підрозділу, коли одні знищують цілі, при цьому виконуючи маневр, а інші їх прикривають, і навпаки, — підкреслив офіцер.

Керівник одного із районів Рівненщини, який отримав нагороду від військових, вирішив піти в АТО добровольцем
Після війни: рівнянин-учасник АТО продає своє авто, щоб допомогти бойовим побратимам (+ФОТО)


Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА з посиланням на Міністерство оборони України.


Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Щасливе Рівне