08.03.2017, 08:35

Як мешканці Рівненщини можуть отримати грошову допомогу з Німеччини

Німецький Бундестаг ще 21 травня 2015 року ухвалив рішення про символічну грошову допомогу колишнім військовополоненим як визнання завданої їм кривди.
Військовослужбовці радянських збройних сил, які у період з 22 червня 1941 року по 08 травня 1945 року перебували у німецькій неволі як військовополонені можуть отримати одноразову виплату у розмірі 2 500 євро. Щодо цієї грошової допомоги немає законних вимог, вона не може бути виплачена третім особам чи спадкоємцям. Заяву про виплату може подати тільки потерпіла особа або уповноважена нею особа.

На інтернет-сторінці Федерального відомства централізованих служб і невирішених майнових питань (BADV) розміщений формуляр заяви німецькою, англійською та російською мовами та подальша інформація:

http://www.badv.bund.de/DE/OffeneVermoegensfragen/AnerkennungsleistungSowjetischeKriegsgefangene/russisch/start.html.

Заяви у письмовому вигляді направляються на адресу зазначеного відомства: BADV, DGZ Ring 12, D-13086 Berlin. Закордонні представництва Німеччини по всьому світу приймають зазначені заяви і перепроваджують їх далі.

Рівнянам: як нараховуватимуть субсидії наступного опалювального сезону

Термін подання заяв закінчується у цьому році 30 вересня 2017 року.
При цьому йдеться про преклюзивний термін.

У разі виникнення запитань, заявники можуть звернутися до BADV за телефоном +49 30 187030-1550 або надіславши запит на електронну пошту poststelle.ask@badv.bund.de.

Із 1 березня подорожчало світло: як зекономити рівнянам (+ ПОРАДИ)

Про це повідомляє прес-служба Демидівської РДА.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережах: VK, Однокласники, Facebook
Щасливе Рівне