18.03.2017, 12:04

На Рівненщині Холостяк випробовував дівчат на стійкість

Холостяк Дмитро Черкасов разом з учасницями шоу вирушив у подорож найкрасивішими місцями України. Завдяки спільній подорожі він зміг пізнати дівчат краще і подивитися на їх поведінку в екстремальних умовах
Першим місцем прибуття для дівчат стало місто Рівне. Саме тут знаходився розкішний готель, де й оселилися Холостячки.

Якщо довго немає сексу

У день народження Альони їй прийшов найбажаніший подарунок від Холостяка – запрошення на побачення. Однак, як виявилося, свято було не тільки у неї, а й у сестер-близнючок – Лєни і Яни. Під час особистої зустрічі Діма запропонував Альоні допомогти йому в організації свята для учасниць. Незважаючи на те, що пропозиція не обрадувала дівчину, вона не висловила своє обурення Холостякові.

Друге побачення було присвячено Лілі. Діма вирішив влаштувати для дівчини небанальне побачення, тому запросив її в одне з найромантичніших місць в Україні – Тунель кохання.Там трапилася і перша відверта розмова Холостяка і Лілі – про минулі стосунки. Дівчина отримала заповітну троянду і… перший поцілунок.

Третє побачення стало найбільш екстремальним і небезпечним. Діма, Саша, Саргилана і Христина вирушили у Тараканівський форт – місце, яке славиться своєю містикою.Як виявилося, це побачення призначалося для двох дівчат. Оскільки Христина була невідповідно одягнена, вона залишилася чекати на вулиці. А Діма, Саргилана і Саша пішли втрьох у форт.
Дивні звуки, іграшки і вся атмосфера наганяла жах на гостей форту.

Холостяк вирішив поспілкуватися з кожною дівчиною особисто. Найбільше його насторожила розмова з Саргиланою. Дівчина зізналася, що кар’єра – невід’ємна частина її життя.
А ось троянду, на подив дівчат, отримала Христина. Уже ввечері Діма зібрав всіх дівчат, щоб провести Церемонію троянд.Троянди дня не вистачило лише Сариглані. «Ти – людина, яка завжди досягає цілей і досягнення в Америці тому підтвердження. Я не впевнений, що ти можеш відмовитися від найдорожчого, над чим ти стільки працювала. Я не хочу ніяких жертв», – звернувся він до дівчини.

За матеріалами stb.ua

Читайте також: Як рівненським підприємцям не стати жертвами шахрайства
Щасливе Рівне