20.03.2017, 09:00

Рівнянам: проти яких банків запровадив санкції Петро Порошенко (+ІНФОГРАФІКА)

Президент України Петро Порошенко нещодавно указом увів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів».
Документ стосується п’яти «дочірніх» російських банків в Україні: «Сбербанк», «ВіЕс Банк», «Промінвестбанк», «БМ Банк» та «ВТБ Банк». Він забороняє виведення капіталів зазначеними фінансовими установами за межі України на користь пов'язаних із ними осіб строком на один рік.

Рівнянам: Сбербанк ввів обмеження для українцівУказ Президента також забороняє розміщення коштів державних підприємств, установ, організацій та господарських товариств, у статутних капіталах яких є корпоративні права держави, у вказаних банках. Міністерство закордонних справ України має поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, США та інших держав про запровадження санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів.

Рівнянам варто знати: українські банки активно закривають свої відділення


Центр громадського моніторингу та контролю підготував нову інфографіку на тему запровадження санкцій проти українських банків, що належать державним фінансовим установам Росії.