Ми у Facebook
28.03.2017, 19:30

Дача. Сад. Город. Висаджуємо півонії правильно

Насправді, оптимальним періодом для висаджування чи пересадки цих квітів вважається осінь, однак, при потребі, можна провести процедуру і у весняний період.
Так, висаджувати півонії слід уже після завершення морозів. Зробити це можна найближчим часом.

Для вирощування цих квітів найкраще обирати освітлені ділянки - так півонії добре приживуться, а в подальшому будуть тішити вас рясним цвітом.

На обраній ділянці підготуйте посадкову яму глибиною близько 60-70 см і 85 см в ширину. Такий розмір ями дозволить квітам швидко розвинути кореневу систему. Якщо кущів декілька, то відстань між ними повинна бути близько 1 м.На дно ями потрібно укласти дренажний шар. Для цього насипте 20-25 см крупнозернистого піску, битої цегли або щебеню. Потім додайте шар добрив з компосту, перегною та дервної золи. Все залийте водою і можете висаджувати кущ. Зверху півонію присипте садовою землею та утрамбуйте її. В перші дні після посадки півонії варто добре поливати, що сприятиме кращому укоріненню.Після весняної посадки перші рік-два ваша півонія може не цвісти. Це означатиме, що кущ незрілий. Але при цьому він має виглядяти здоровим. Якщо півонія в'яла, має тонкі пагони та піджовкле листя - тут варто говорити про хворобу рослини.

Читати також:

Чи можна пересаджувати тюльпани весною

Що потрібно знати про посадку гладіолусів

Як виготовити вертикальну клумбу власноруч

На правах реклами