04.04.2017, 09:30

У відділеннях ПриватБанку відкриті нові вакансії

Запрошуємо на роботу в найбільший та найінноваційніший банк України - ПриватБанк касирів. Відкриті вакансії для касирів-операціоністів є в містах Луцьку та Рівному. Цільовий дохід касира - операціоніста - 5575 грн. Дохід кращих - 12 000 грн.
Вимоги до кандидатів:
- вища освіта; неповна вища освіта;
- привітність, комунікабельність;
- навички активних продажів, грамотне мовлення.

На Вас чекає цікава робота та кар'єрне зростання. Можете отримувати зарплату на 10% вищу, ніж в інших банках. Окрім постійного окладу є бонуси, розмір яких залежатиме тільки від Вас.

“У нас працюють і студенти, які наразі навчаються на старших курсах та студенти заочної форми навчання, - розповідає керівник напрямку “Касове обслуговування” і “Клієнт-менеджери” Північно-Західного РУ ПриватБанку Наталія Жовнірук. - Кожен новачок проходить дистанційне навчання. Робота в нашому колективі побудована таким чином, щоб допомогти кожному швидко адаптуватися та ввійти в режим роботи. Головне, що в ПриватБанку є система бонусів та преміювання. Це означає, що кожен безпосередньо може впливати на рівень свого доходу”.

Керівництво банку завжди йде назустріч клієнтам і співробітникам, дозволяючи розвиватися і швидко будувати кар'єру. Для цього в банку організовують безкоштовні курси підвищення кваліфікації, а також запустили програму дистанційного навчання.

ПриватБанк надає кращі умови для роботи: хороші приміщення, дружній колектив, інноваційний підхід у роботі і, звичайно, високу зарплату.
У ПриватБанку відразу помічають здібних співробітників. Багато з тих, хто спочатку сприймає посаду, як тимчасовий варіант, залишаються з ПриватБанком. Кожному надається можливість кар’єрного росту.

ПриватБанк у Рівному прозвітував за два місяці “державної” роботи

Переваги роботи в ПриватБанку:

1.Стабільний дохід
Ви завжди вчасно отримуєте зарплату. Оклад виплачується 3 рази на місяць. Додатково до окладу щомісячно виплачуються бонуси. Також передбачено адаптаційну надбавку в перший місяць роботи!

2.Офіційне оформлення та повний соціальний пакет

Разом з роботою у великому надійному банку Ви отримуєте щорічну оплачувану відпустку 24 календарних дні, участь у програмі недержавного пенсійного фонду.

3.Можливість кар'єрного зростання
Ефективні та цілеспрямовані співробітники ПриватБанку можуть піднятися кар'єрними сходинками від спеціаліста з обслуговування клієнтів до керівника відділення, керівника філіалу!

4.Робота в дружній та згуртованій команді
У ПриватБанку вміють не тільки ефективно трудитися, але й повноцінно відпочивати. Щорічно проводяться веселі корпоративні заходи для прихильників спорту та здорового способу життя.

Контакти для звернень і резюме:

Жовнірук Наталія Михайлівна - моб.тел. 0506107325, e-mail: natalija.zhovniruk@privatbank.ua
Шеметило Галина Степанівна - моб.тел. 0964584505, e-mail: galina.Shemetilo@privatbank.ua
Дізнатися більше про вакансії ПриватБанку можна за посиланням: vacancy.privatbank.ua
Щасливе Рівне