10.04.2017, 07:30

Секрети пахощів для рівнянок

Як зробити так, щоб ароматний шлейф ширився за вами цілий день? Звичайно можна носити парфуми в сумочці, проте будьмо трохи винахідливішими.
Якщо ви дійсно хочете продовжити дію парфуму, вибирайте аромати з чуттєвими солодкими нотками, такими як шипр, бергамот ), або зі східними елементами, ваніллю .Проте є способи завдяки яким ваш улюблений аромат буде огортати вас протягом всього дня.

Магія спокуси, або "Я тебе хочу: тут і зараз…"

Секрети стійкості:

Наносити аромат краще до того, як ви одягнете і прикраси - деякі парфуми залишають незмивні плями на одязі та аксесуарах, особливо на синтетичних тканинах й кришталю. Наносьте запах шарами: спочатку мило або гель для душу, потім молочко або крем, пудру і лише потім туалетну воду.

Якщо у вас суха шкіра або ви часто збуджується, чутлива людина, то наносити аромат на шкіру доведеться частіше (він занадто швидко випаровується). На жирній шкірі запах тримається довше - сальні залози надовго утримують його.

Час від часу міняйте аромати. Пробуйте щось нове, експериментуйте, насолоджуйтеся! Інакше у вас виникне «нюхова втома» - стан, коли ваш ніс не сприймає аромат, яким ви користуєтеся.

Якщо ви збираєтеся купити нову туалетну воду, вирушайте в магазин вранці і "пробуйте" не більше трьох ароматів за один раз.

Те, куди ви наносите парфуми, майже так само важливо, як те, який аромат ви вибираєте.


Купуємо парфуми із задоволенням!

Щоб чарувати запахом довше, запам'ятайте наступне:

Нанесіть аромат на точки пульсу - на зап'ястя, шию, за вухами, на згині ліктів, в районі грудей. Шкіра в цих місцях тепліше, тому запах швидше розсіюється в повітрі. А якщо температура повітря висока, не забудьте нанести запах на щиколотки, з внутрішньої сторони колін.

Нанесіть на свій гребінець улюблений аромат і розчешіться ним.
Як говорила Коко Шанель, «наносьте парфуми туди, куди ви хочете, щоб вас поцілували». Не варто нехтувати цією чудовою порадою.
Розпилюйте туалетну воду на відстані 30 см від себе.

Правильне зберігання парфумів може продовжити їм життя. Зберігайте їх у прохолодному, сухому, темному місці. У флаконі парфумів, як в пляшці доброго вина, починається процес окислення, тому захищайте свої аромати від високої температури, світла і вологості.Аура вишуканих парфумів

І останнє, що потрібно знати(читайте уважно етикетку):

- Perfume - містить 20-30% ароматних масел, тримається від 4 до 6 годин.

- Eau de parfum - містить 10-20% ароматних масел, тримається близько 4 годин.

- Eau de cologne - містить 5% ароматних масел і тримається від 2 до 3 годин.

- Eau fraiche - містить 3% ароматних масел і тримається від 1 до 2 годин.

Як знайти свої аромати

- Пудри містять 9% ароматних масел.

- Креми містять 8% ароматних масел.

- Лосьйони містять від 3 до 5% ароматних масел.

Будьте красивими!
Щасливе Рівне