Чого досягли рівненські патрульні - копи відзначають рік роботи
Також патрульні поспілкуються з усіма присутніми у неформальній обстановці, обіцяють і розваги для дітей.
О 12:00 годині у приміщенні управління патрульної поліції, що на вулиці Степана Бандери, патрульні проведуть звітну прес-конференцію.
О 16:00 годині запланована урочиста частина та святкова програма з офіційними нагородженнями та концертом у міському будинку культури, що у парку Шевченка.

Статті до теми:
Поліцейські патрульні Рівного склали присягу (+ФОТО)
ФОТО: присяга патрульних поліцейських Рівного з висоти пташиного польоту


Керуючого Рівненською єпархією ПЦУ возвели у сан митрополита

Архієпископа Іларіона (Процика) возвели у сан митрополита. Він серед тих, кого у цей сан возвів Предстоятель ПЦУ Епіфаній.
переглядів: 232
У Рівному формують базу для тренувань Федерації греко-римської боротьби

Зараз поруч з воєнним фронтом не менш важливо тримати і інші стратегічні напрямки для розвитку країни та області. Тому спортивний простір Праджат продовжує активну роботу для розвитку спортивного фронту області.
переглядів: 262
ВАЖЛИВО: Рівненський зоопарк просить про допомогу для тварин

Рівненський зоопарк дуже потребує деревної стружки для підстилки тваринам.
переглядів: 227
Історичний Грабник в центрі уваги: Чому на кладовищі знесли більше десяти дерев

Обрізка дерев на кладовищі Грабник - це вимушені міри в цілях безпеки та збереження поховань. Адже дерева на кладовищі були в аварійному стані, повідомили в Департаменті інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради.
переглядів: 361