Гоща оголошує конкурс на кращий логотип
Заявки прийматимуться із 22 квітня по 30 червня 2017 року.
Конкурс пройде у три етапи. На першому етапі відбудеться прийом конкурсних заявок та відбір 10 кращих робіт організаційним комітетом конкурсу. На другому етапі професійне журі відбере п’ять кращий робіт та відповідно їх оцінить. Третій же етап передбачає можливість оцінювання громадськістю п’яти кращий робіт, які відбере експертне журі. Переможцем стане автор, робота якого набере найвищий сумарний бал відповідно до оцінювання журі та громадськості.
Рівненщина на старих фотографіях: Гоща та її жителі
До конкурсу допускаються роботи, які розроблені як векторні графічні файли зображення та роботи, які розроблені і не у векторній графіці (звичайний намальований (чи в інший спосіб нанесений) ескіз логотипу на аркуші паперу формату А4).
Участь у конкурсі є безкоштовною та прийняти участь може як фізична особа, так і група осіб, так і юридична особа.
Що я хочу змінити у Гощі
Консультації за тел. +380365021425, або ж можна написати на hoshcha.rada@gmail.com (з позначкою в темі: “Конкурс. Консультація”).
За матеріалами http://hoshcha-rada.gov.ua

БК "Рівне" спробує реабілітуватися за поразку в столиці

Сьогодні БК "Рівне" приймає Київ-Баскет у другому матчі півфінальної серії плей-оф Суперліги Favbet.
переглядів: 11
Рівне передсвяткове: у місті уже встановлюють Писанковий сад

У місті монтують велетенські писанки, які давно стали візитівкою великодніх свят.
переглядів: 92
У Рівному буде ще один центр життєстійкості

В Рівненській області уже є 31 Центр життєстійкості. Вони діють у таких територіальних громадах: Білокриницька, Варковицька, Великомежиріцька, Вирівська, Демидівська, Дубенська, Зарічненська, Каноницька, Млинівська, Немовицька, Олександрійська, Острозька, Рокитнівська та інших.
переглядів: 146
Тільки в одному із міст на Рівненщині досі триває опалювальний сезон

В області уже офіційно завершився опалювальний сезон. Зараз рішення про це ухвалили 63 громад області
переглядів: 175
Рівненщина простилася із Захисником Олександром Шпаком

Чоловік народився 14 серпня 1979 року у селі Зарічне Бугринської громади. Після початку повномасштабного вторгнення рф Олександр пішов захищати кордони рідної країни.
переглядів: 155