25.04.2017, 08:00

Оренда квартир у Рівному дешевша, ніж у Луцьку

За результатами опитування серед ріелторів, Рівне опинилося серед міст в яких помірні ціни на оренду житла.
При написанні аналітичних матеріалів і аналізі тенденцій на ринку нерухомості в різних містах України, провели опитування серед брокерів України про зміну середніх цін оренди однокімнатних квартир в новобудовах.

За словами ріелторів, орендувати недорогу однокімнатну квартиру в новобудові можна на околиці міста. Відповідна тенденція простежується в усіх областях України.

Розмір орендної плати залежить від ряду факторів, таких як площа квартири, якість ремонту, побутової техніки і меблів. Також при формуванні цін враховується стан будинку і наявність зон відпочинку на території житлового комплексу.

ОРЕНДА ЖИТЛА У РІВНОМУ

Найбільш висока вартість довгострокової оренди квартир зафіксована в Києві.

Середня ціна оренди однокімнатного житла стартує тут від 7000 гривень. Серед інших центральних областей України, найвища середня вартість оренди однокімнатних квартир відзначена в Дніпрі – від 6500 гривень, а найнижчі показники спостерігаються в Кропивницького – від 2000 гривень.

Середня ціна на оренду однокімнатного житла в новому житловому комплексі Луцька – 3800 гривень. Дешевше обійдеться оренда жита в Рівному та Тернополі – 3000 і 3800 гривень відповідно.

За матеріалами: domik.ua
Щасливе Рівне