26.04.2017, 11:00

Рівненські плавці відзначилися рекордами на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе»

З 19 по 22 квітня у Кам’янському на Дніпропетровщині відбулися фінальні змагання ХХІV Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе». Змагання з плавання відбувалися серед дітей з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

Змагання проводилися окремо серед юнаків та дівчат в двох вікових групах та згідно класів ураження. Участь у Спартакіаді взяли збірні команди Херсонської, Хмельницької, Донецької, Харківської, Житомирської, Запорізької, Дніпропетровської, Кіровоградської, Чернігівської, Київської, Полтавської, Миколаївської, Закарпатської, Івано-Франківської, Одеської, Львівської, Черкаської, Волинської, Тернопільської областей та міста Київ.

«Юні рівненські плавці, рівняючись на паралімпійців, встановили рекорди Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» та стали переможцями і призерами змагань. Ольга Романуха, УОРА, старша група завоювала три І місця: 200 м комплексне плавання, 50 м вільний стиль та 50 м батерфляй. Назар Андрощук, вади зору, молодша група, встановив рекорди Спартакіади та виборов перші місця 50 м та 100 м брасом та посів ІІ місце на дистанції 200 м комплексне плавання», - розповів Сергій Левчик, директор КЗ «Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа інвалідів» Рівненської обласної ради.

Рівненський ветеран здобув золото на «Кубку Прикарпаття» з плавання

Рівненські ветерани стали кращими на всеукраїнських змаганнях із плавання

Інші рівненські спортсмени показали наступні результати:

Костянтин Михасюк, УОРА, старша група, І місце – 100 м вільний стиль, ІІ місце – 50 м вільний стиль. Іван Ткач, УОРА, молодша група, І місце – 200 м комплексне плавання та два ІІ місця: – 100 м вільний стиль і 50 м брасом. Юрій Ярошик, вади зору, старша група, два перші місця: 200 м комплексне плавання та 100 м вільний стиль, ІІ місце – 50 м. Тренує спортсменів ЗТУ Ольга Палюх. А вихованець тренера Олександра Савчука Матвій Макаров, УОРА, молодша група, виборов ІІ місце – 100 м на спині та ІІІ місце – 50 м на спині.