28.04.2017, 13:30

"Мамахохотала" зігріла рівнян гумором (+ФОТО)

Вечір четверга, 27 квітня, рівняни провели на концерті гумористичної студії "Мамахохотала". Море драйву, жартів та інтерактиву отримали всі присутні.
Глядачі весело провели час, отримали масу позитиву та заряд хорошого настрою.Призи та сувеніри від генерального партнера туру Peak Sport Ukraine та телеканалу НЛО TV змусили аудиторію позмагатись у смс-конкурсі на кращий жарт.На десерт пролунали актуальні жарти про наше місто, "голубу" "Лагуну" і те як "шльопали шльопки" за Олею Поляковою.Після концерту всі бажаючі змогли зробити фото для свого Instagram з улюбленими акторами і взяти у них автографи.Довідка:
Ще в 2012 р зібрався колектив, який любив гумор у всіх його проявах. Жарти накопичувалися, команда збільшувалася, потрібно було йти далі. І зародилася ідея перетворити загальне захоплення у щось більше.Так з'явилася студія «Мамахохотала», яка моментально підкорила українську аудиторію. Сьогодні вони представляють вже 7-й сезон свого гумористичного шоу на телеканалі НЛО TV і завоювали репутацію визнаних кумирів молоді.

Читайте також: "ART SOUL Rivne - 2017" надихає рівнян танцювати! (ФОТО + ВІДЕО)
Щасливе Рівне