04.05.2017, 12:24

Сьогодні відкривають фан-зону "Євробачення"

Офіційна фан-зона «Євробачення» відкриється 4 травня на Хрещатику.
Eurovision Village розташується у центрі Києва навпроти будівлі КМДА (від вулиці Прорізної до вулиці Богдана Хмельницького). На території фан-зони встановлять другу за розмірами сцену «Євробачення» (після арени в МВЦ).

«Офіційна фан-зона пісенного конкурсу налічує 13 000 квадратних метрів. Площа буде поділена на три основні зони: партнерська зона, фудкорт та зона сцени, – розповідає менеджер Eurovision Village Олександр Матковський – Наразі відбувається монтаж сцени, де будуть проходити концерти за участю конкурсантів пісенного конкурсу та українських артистів. Також монтують свої стенди партнери та спонсори Євробачення, де заплановані розважальні заходи для відвідувачів».

Вхід на територію Eurovision Village буде вільний, але з обов’язковою перевіркою на безпеку. Периметр фан-зони буде ретельно охоронятися Національною поліцією та Нацгвардією.

На двох великих екранах Eurovision Village проходитимуть онлайн-трансляції півфіналів «Євробачення» (9 та 11 травня), фіналу (13 травня), церемонії відкриття конкурсу та подій на червоній доріжці.

Eurovision Village працюватиме щодня з 12:00 до 22:00, а в дні півфіналів та фіналу – до моменту завершення шоу.

Про це повідомляє прес-центр «Євробачення».

За матеріалами eurovision.ua

Читати також:

Євробачення-2017: стали відомі результати жеребкування національного відбору (+ВІДЕО)

Перемога Джамали на Євробаченні: думки школяра з Рівненщини

Експерти задаються питанням: навіщо Україні Євробачення — 2017?