Дача.Сад.Город. Бузок у вашому саду: розмноження та догляд
Розмноження за допомогою насіння. Сходи з'являються досить повільно, тому такий метод розмноження найчастіше вибирають для селекційних робіт, коли виводять нові сорти. Спочатку відбувається стратифікація насіння протягом 30 днів, а в осінній період їх висаджують в борозенки. Наприкінці необхідно закрити їх шаром мульчі, щоб захистити від морозів. Щоб побачити сходи, що з'явилися, потрібно почекати не менше року. Після цього їх пересаджують на постійне місце.
Куди поїхати рівнянам навесні, щоб помилуватися квітами (+ ФОТО)
Розмноження з використанням черешків. Для початку їх необхідно зрізати, коли вони цвітуть. Після цього їх поміщають в зволожений пісок, створюючи тепличні умови. Головне, щоб була достатня вологість, так як це прискорить появу коренів. Коли з'являться корінці, рослину можна пересаджувати на постійне місце. Також можна почекати і залишити його на зимівлю.

Розмноження відведеннями. Таку процедуру зможуть пройти тільки досвідчені садівники. Щоб отримати здорові відведення, варто витратити не менше 3 років. Всі вегетативні методи дають можливість з самого початку знати, якою буде майбутня рослина. А ось розмноження за допомогою насіння - це експериментальний метод, що дозволяє створювати унікальні сорти.
Рівненський пенсіонер дарує місту квіти
Сприятливі умови для вирощування бузку:
Незважаючи на те, що бузок є невимогливою рослиною, все ж варто дотримуватися деяких правил вирощування:
-Бузок любить світло. З цієї причини рекомендується висаджувати його на відкритій території. Якщо рослина буде перебувати в тіні, його зростання уповільниться
-Чагарник не любить, коли затримується волога. Це призведе до загнивання кореневої системи, після чого рослина загине.
-Бузок не боїться морозів, але не переносить холодні вітри. Тому рекомендується посадити його там, де немає протягів.
Як зберегти квіти у вазі? [+ПОРАДИ]
-Відстань між кущами має бути близько 1,5 метра. Якщо людина надумала створити живопліт, тоді можна здійснювати посадку і ближче.
-Пересадку бузку варто робити в кінці літа. Це ідеальний час, щоб перемістити кущ з парника на постійне місце. Можна зайнятися цією процедурою і навесні. Але робити це необхідно ще до того, як прокинуться бруньки.
-Чагарник любить родючий грунт. Коли пересаджується ця рослина, досвідчені садівники радять додати в яму компост або торф. Щоб знизити кислотність, вноситься зола.

квіти, парки, сирень, сорти бузку, цвітіння, Дача.Сад.Город. бузок
Як позбутися ведмедки на городі: ефективні методи боротьби навесні

Дуже важливо почати боротьбу з ведмедкою вчасно (в кінці квітня – травні) до початку появи молодих особин шкідника.
переглядів: 525
Як приготувати мед із кульбаб: найсмачніший рецепт

Кульбабовий мед — це справжній скарб весни. Він має приємний золотистий колір, ніжний аромат та корисні властивості.
переглядів: 1025
Як рівненський бізнес використовує повітряно-бульбашкову плівку: тренди, поради та інновації
У сучасному світі підприємці шукають прості, але ефективні рішення для збереження продукції, оптимізації логістики та зниження витрат. Один із таких способів – використання повітряно бульбашкової плівки. У Рівному цей матеріал активно застосовують як великі компанії, так і дрібні виробники.
переглядів: 119
У Рівному 12 травня проведуть безкоштовні огляди шкіри для профілактики меланоми

Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер запрошує мешканців та гостей міста на безкоштовні огляди шкіри, які відбудуться у неділю, 12 травня. Акція приурочена до Дня діагностики меланоми та проводиться в рамках європейської програми EUROMELANOMA.
переглядів: 356
В Україні відсьогодні продаватимуть бензин з додаванням спирту: що це означає для водіїв та цін

З 1 травня 2025 року на всіх автозаправних станціях України набувають чинності нові правила щодо складу бензину. Відтепер пальне, що реалізується, обов'язково повинно містити 5% біоетанолу – спирту, отриманого з біологічної сировини.
переглядів: 436