Дача.Сад.Город. Бузок у вашому саду: розмноження та догляд
Розмноження за допомогою насіння. Сходи з'являються досить повільно, тому такий метод розмноження найчастіше вибирають для селекційних робіт, коли виводять нові сорти. Спочатку відбувається стратифікація насіння протягом 30 днів, а в осінній період їх висаджують в борозенки. Наприкінці необхідно закрити їх шаром мульчі, щоб захистити від морозів. Щоб побачити сходи, що з'явилися, потрібно почекати не менше року. Після цього їх пересаджують на постійне місце.
Куди поїхати рівнянам навесні, щоб помилуватися квітами (+ ФОТО)
Розмноження з використанням черешків. Для початку їх необхідно зрізати, коли вони цвітуть. Після цього їх поміщають в зволожений пісок, створюючи тепличні умови. Головне, щоб була достатня вологість, так як це прискорить появу коренів. Коли з'являться корінці, рослину можна пересаджувати на постійне місце. Також можна почекати і залишити його на зимівлю.

Розмноження відведеннями. Таку процедуру зможуть пройти тільки досвідчені садівники. Щоб отримати здорові відведення, варто витратити не менше 3 років. Всі вегетативні методи дають можливість з самого початку знати, якою буде майбутня рослина. А ось розмноження за допомогою насіння - це експериментальний метод, що дозволяє створювати унікальні сорти.
Рівненський пенсіонер дарує місту квіти
Сприятливі умови для вирощування бузку:
Незважаючи на те, що бузок є невимогливою рослиною, все ж варто дотримуватися деяких правил вирощування:
-Бузок любить світло. З цієї причини рекомендується висаджувати його на відкритій території. Якщо рослина буде перебувати в тіні, його зростання уповільниться
-Чагарник не любить, коли затримується волога. Це призведе до загнивання кореневої системи, після чого рослина загине.
-Бузок не боїться морозів, але не переносить холодні вітри. Тому рекомендується посадити його там, де немає протягів.
Як зберегти квіти у вазі? [+ПОРАДИ]
-Відстань між кущами має бути близько 1,5 метра. Якщо людина надумала створити живопліт, тоді можна здійснювати посадку і ближче.
-Пересадку бузку варто робити в кінці літа. Це ідеальний час, щоб перемістити кущ з парника на постійне місце. Можна зайнятися цією процедурою і навесні. Але робити це необхідно ще до того, як прокинуться бруньки.
-Чагарник любить родючий грунт. Коли пересаджується ця рослина, досвідчені садівники радять додати в яму компост або торф. Щоб знизити кислотність, вноситься зола.

квіти, парки, сирень, сорти бузку, цвітіння, Дача.Сад.Город. бузок
Як вивести плями від фруктів з одягу: дієві поради для господинь

Фруктові плями на улюбленому одязі — справжнє випробування для кожної господині. Вишня, чорниця, полуниця, виноград чи гранат залишають яскраві сліди, які глибоко вбираються у тканину.
переглядів: 84
Як приготувати літній десерт: швидкий рецепт, що освіжає

У літню спеку хочеться чогось легкого, прохолодного та смачного. Ідеальним варіантом для такого випадку є освіжаючий десерт, який не потребує багато часу на приготування і не перевантажує організм.
переглядів: 192
Як з рівненського автвокзалу їдуть маршрутки і автобуси (початок доби)

Літо - час мандрівок, найкращий період, аби вибратися у дорогу за різними напрямками. Та для успішної мандрівки треба усе ретельно спланувати. І головно - спланувати час виїзду. Пропонуємо вашій увазі довідковий час відправлення рейсів за різними напрямками.
переглядів: 554
У МОЗ попереджають про небезпеку лептоспірозу: як захистити себе влітку

Медики попереджають українців про загрозу лептоспірозу — гострого інфекційного захворювання, яке особливо активізується у літній період. Інфекція передається людині через контакт із водою, ґрунтом або їжею, зараженими бактеріями лептоспір. Найчастіше джерелом зараження стають гризуни.
переглядів: 265
На території Рівненського зоопарку встановили підйомник

Рівненський зоопарк зробив ще один крок до безбар’єрності. Вхід до Екзотаріуму тепер облаштований сучасним підйомником для людей на кріслах колісних, а також для батьків із дитячими візками.
переглядів: 926