26.05.2017, 11:01

У Рівному визначили найсильнішу чоловічу волейбольну команду

У Рівному відбулися фінальні матчі чемпіонату міста з волейболу серед чоловічих команд. За їх підсумками переможцями міського волейбольного турніру стали студенти з НУВГП. «Водники» у вирішальному поєдинку здолали в драматичній боротьбі інших студентів – із МЕГУ.
Як розповіли у Рівненській обласній федерації волейболу, першими на майданчик вийшли команди РДГУ та «Бакалавр», які визначали бронзового призера змагань. За регламентом гра йшла до двох виграних сетів. Перша партія пройшла за явної переваги бакалаврів і завершилася з рахунком 25:10. В другій партії команда РДГУ налагодила гру але цього виявилося не достатньо для того, щоб змінити перебіг подій. 25:22 в партії, 2:0 в матчі і «Бакалавр» - бронзовий призер чемпіонату.

Ну а далі почалося найцікавіше. Фіналісти турніру - команди МЕГУ та НУВГП подарували вболівальникам справжнє видовище та спалили багато нервових клітин як у вболівальників, так і у своїх наставників.

За регламентом фінал відбувався з п’яти партій і для визначення переможця командам надовго довелося затриматися на майданчику. Матч тривав більше двох годин! Майстерність, вперта боротьба та емоції – це ті складові, які запам’ятаються учасникам та вболівальникам надовго.

Перші дві партії виграють волейболісти НУВГП 25:22 і 25:18. Водникам залишається лише крок до загальної перемоги, але й команда МЕГУ не збиралася викидати білий прапор. У наддраматичному третьому сеті, якій тривав більше ніж півгодини студенти МЕГУ буквально видряпали перемогу з рахунком 32:30!

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівненська пара стала срібними призером чемпіонату України з пляжного волейболу

Рівненська «Регіна» зберегла прописку в Суперлізі ще на один сезон

Неймовірна партія. Отримавши психологічну перевагу волейболісти МЕГУ розвинули успіх і в четвертій партії. 25:22 і рахунок в матчі зрівняно 2:2 і все вирішував тай-брейк! Кураж МЕГУ проти досвіду НУВГП. Виграв досвід. Все ж практика, яку отримали водники в студентському чемпіонаті України далася в знаки, а може спортивна фортуна в цьому матчі була на їх боці.

За рівної гри з рахунком 16:14 у вирішальному сеті та 3:2 в матчі виграє НУВГП і стає чемпіоном Рівного. В МЕГУ – срібло, але гра та характер, які продемонстрували волейболісти Міжнародного економіко-гуманітарного університету заслуговує найвищої оцінки.