23.06.2017, 16:00

Сергій Ліщук пообіцяв відродити у Рівному баскетбольний клуб

Попри пропозиції з-за кордону, відомий рівненський баскетболіст Сергій Ліщук виявив бажання повернутися у рідне місто. Спортсмен світового рівня, який виступав за іспанську «Валенсію», дворазовий володар Єврокубку анонсував створення баскетбольного клубу «Рівне».
Як повідомляє «Радіо Трек», створення клубу передбачає об’єднання жіночого БК «Сузіря» і чоловічого БК «93» в одну структуру – задля відродження рівненського баскетболу і залучення максимальної кількості глядачів на трибуни.

Крім того, таке об’єднання сприятиме досягненню максимальних результатів рівненського клубу, впевнений президент баскетбольного клубу «Рівне» Сергій Ліщук:

- Я впевнений, що той досвід, який я здобув, виступаючи за збірну України, за провідні клуби Європи, наша спільна співпраця допоможе клубу досягти найвищих результатів. Ну і, звичайно, хочемо продовжити наші славні традиції Рівненщини баскетбольної, які започаткував БК «Пульсар». Багато людей були причетні до цього. Ми пам’ятаємо, скільки людей ходило, скільки людей жило цим видом спорту. Треба відроджувати. Наша позиція проста: клуб створюється рівнянами, створюється для рівнян, і створюється заради рівнян. Ми є Рівне. Саме тому клуб носитиме назву «Рівне».

МИ ЩЕ ПИСАЛИ:

Рівняни успішно виступили у Шкільній баскетбольній лізі у Києві

Сарненський «Маяк» виграв Кубок Рівненщини з баскетболу

Офіційна презентація клубу запланована у липні. Напередодні ж його концепцію представили депутатам Рівнеради - аби заручитися їхньою підтримкою у облаштуванні інфраструктури.

Перш за все баскетболісти відстоюють будівництво сучасного баскетбольного майданчика на гаревому полі у парку Шевченка, на якому можна буде грати у будь-яку пору року.

Як повідомив начальник міського управління молоді та спорту Сергій Шевчук, нині справа за депутатами - саме вони мають виділити на його реконструкцію близько мільйона гривень.

Більше того, Рівне увійшло у пілотний проект із будівництва палацу ігрових видів спорту, - повідомив голова Федерації баскетболу України у Рівненській області Олександр Процюк.

Секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, присутній на зустрічі, запевнив, що міська влада такі гарантії забезпечить.